Tuesday, April 23, 2024
Home / Inne  / Piękna sylwetka przez cały rok?

Piękna sylwetka przez cały rok?

Sezon na piękny i zdrowy wygląd nie kończy się wraz z odejściem lata. Z pomocą w walce o osiągnięcie i utrzymanie zgrabnej sylwetki przychodzi marka TEEKANNE.

Z pomocą w walce o osiągnięcie i utrzymanie zgrabnej sylwetki przychodzi marka TEEKANNE./ fot. materiał prasowy

Sezon na piękny i zdrowy wygląd nie kończy się wraz z odejściem lata. Pomimo, że ostatni dzień wakacji już za nami, warto dbać o siebie przez cały rok. To, jak czujemy się we własnym ciele, wpływa bowiem na naszą samoocenę i ogólne samopoczucie. Dobra forma fizyczna nie jest tylko modą, dyktowaną czynnikami wizualnymi. 

Z pomocą w walce o osiągnięcie i utrzymanie zgrabnej sylwetki przychodzi marka TEEKANNE./ fot. materiał prasowy

Z pomocą w walce o osiągnięcie i utrzymanie zgrabnej sylwetki przychodzi marka TEEKANNE./ fot. materiał prasowy

W gamie herbatek Harmony for Body&Soul debiutują właśnie dwie wyjątkowe, kompozycje. Do herbatki TEEKANNE „Fit&Slim”, która dostępna będzie w odmienionej szacie, dołączają herbatki „Purify&Slim” oraz „Detox&Slim”.

TEEKANNE „Pufiry&Slim” to najwyższej jakości herbata Pu-Erh z mieszanką herbatek ziołowych. Swój szczególny smak ta wyborna, unikalna kompozycja zawdzięcza świeżej nucie mięty. Herbatka „Pufiry&Slim”;to doskonałe wsparcie dla osób dbających o linię.

TEEKANNE „Detox&Slim”to druga z propozycji, w którą warto wyposażyć swoją półkę. Jest ona wyrazistym połączeniem zielonej herbaty oraz pokrzywy, a jej zadaniem jest wsparcie naturalnego procesu oczyszczania. Nowość TEEKANNE stanowi świetne uzupełnienie w okresie stosowania diety, to doskonałe samopoczucie ukryte w każdej filiżance.

Dobre samopoczucie jest kompilacją aspektów fizycznych i psychicznych. Zgrabna sylwetka to więc nie tylko trend, ale także komponent dobrej formy, której wymagają od nas wyzwania współczesności. To właśnie dlatego klienci coraz częściej szukają wsparcia, tak w walce o osiągnięcie, jak i utrzymanie zgrabnej sylwetki. Odpowiadając na ich potrzeby wprowadzamy więc właśnie na rynek dwie inspirujące nowości, herbatki TEEKANNE „Detox&Slim”oraz „Purify&Slim”.Składniki tych mieszanek zostały specjalnie wyselekcjonowane, charakteryzują się wyjątkowym smakiem i sprawiają że dbanie o sylwetkę staje się czystą przyjemnością. Jesteśmy przekonani, że te najwyższej jakości specjały zyskają uznanie na rynku herbatek funkcjonalnych – mówi Joanna Fijałkowska, Trade Marketing Specialist TEEKANNE Polska.

Herbatki z serii Harmony for Body&Soul zaparzać należy przez ok. 3-5 minut, po uprzednim zalaniu torebki świeżo zagotowaną wodą. By zachować wyjątkowe właściwości tych wybornych kompozycji, należy stosować jedną torebkę na filiżankę.

Herbatki „Detox&Slim” oraz „Purify& Slim” wygrać można w konkursie, który do końca września trwać będzie na fan page`u marki.

Szczegóły: Herbata to TEEKANNE

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ