Friday, July 12, 2024
Home / PARTNER MK  / Pięć akcesoriów rowerowych, gadżeciarskich i praktycznych

Pięć akcesoriów rowerowych, gadżeciarskich i praktycznych

Masz już rower? To może czas go podrasować

Akcesoria rowerowe

Akcesoria rowerowe pozwalają poczuć się pewniej w siodełku / fot. Radachynskyi Serhii, Shutterstock

Rower to nie tylko środek transportu, ale również świetny sposób na rekreację i aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Cechą wspólną, która łączy wszystkie te obszary wykorzystania roweru, jest niezbędny komfort — a ten mogą zwiększyć odpowiednio wybrane akcesoria rowerowe. Zastanawiasz się, w jakie gadżety warto zainwestować? Podpowiadamy!

 

Od ozdób po praktyczne gadżety — w naszym zestawieniu znajdziesz akcesoria do roweru, które zmienią zwykły model w designerski jednoślad, w stu procentach dopasowany do twoich potrzeb!

Akcesoria rowerowe — jakie wybrać?

#1 Torba na rower
Praktyczna, lekka i pojemna; pozwala na swobodną jazdę bez zbędnego obciążenia plecakiem, czy przewieszoną przez ramię torbą. Pomieści wszystkie niezbędne przedmioty ‒ płaszcz nieprzemakalny, klucze, prowiant a nawet ciepłą bluzę. Możesz wybrać niewielką torbę typu nerka, którą łatwo można przytwierdzić do ramy kierownicy, lub dużą torbę, mocowaną do bagażnika. W tej drugiej zmieścisz wszystko, co jest potrzebne nawet na dłuższe wyprawy.

 

#2 Pompka elektryczna
Zamiast męczyć się, pompując koła ręcznie, możesz wykorzystać ten niepozorny gadżet! Warto wybrać pompkę elektryczną, która radzi sobie zarówno z pompowaniem kół roweru, jak i opon motocyklowych czy samochodowych — to spore ułatwienie! Pompki elektryczne zazwyczaj automatycznie odcinają dopływ powietrza, co czyni pompowanie bardziej skutecznym.

 

#3 Licznik bezprzewodowy
Idealny przyrząd dla tych, którzy jeżdżą na rowerze sportowo. Za pośrednictwem licznika, który łatwo można przytwierdzić do ramy roweru, mierzy się prędkość aktualną i średnią, liczbę przejechanych kilometrów oraz czas podróży. Ma on jednocześnie funkcję zegara i stopera.

Praktyczne ozdoby do roweru

Niektóre akcesoria rowerowe mają funkcję ozdobną, a jednocześnie zwiększają bezpieczeństwo korzystania ze sprzętu.

 

#4 Dzwonek o atrakcyjnym designie
Piękny dzwonek to atrakcyjny gadżet, zwłaszcza jeśli wybierzesz designerski model w wyrazistym kolorze! Jednocześnie możesz korzystać z niego, żeby sygnalizować przejazd i ostrzegać pieszych oraz innych rowerzystów, co jest przydatne szczególnie, gdy przemieszczamy się po mieście.

 

#5 Pokrowiec na siodełko
Siodełko warto chronić — w przeciwieństwie do metalowej ramy i gumowych kół, jest znacznie bardziej podatne na wpływ czynników zewnętrznych. Dobrym pomysłem będzie wykorzystanie wodoodpornego pokrowca, który pozwala zachować siodełko w dobrym stanie, a jednocześnie nadaje rowerowi bardziej atrakcyjny wygląd. Możesz wybrać neutralne pokrowce, bądź zdecydować się na bardziej wyrazisty wzór w soczystych kolorach.

 

Zaopatrując się w te gadżety na rower, będziesz jeździć wygodniej, ale i bardziej stylowo!

Artykuł sponsorowany
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ