Wednesday, May 29, 2024
Home / Phenome
Home / Inne  / Phenomé-nalny Dzień Kobiet!

Phenomé-nalny Dzień Kobiet!

Z okazji Dnia Kobiet Phenomé, uznana marka kosmetyków tworzonych w 98% na bazie składników naturalnych, nagradza klientki swoich sklepów firmowych oraz sklepu internetowego www.phenome.pl wyjątkowymi rabatami.

Phenome

Phenome

Z okazji Dnia Kobiet Phenomé, uznana marka kosmetyków tworzonych w 98% na bazie składników naturalnych, nagradza klientki swoich sklepów firmowych oraz sklepu internetowego www.phenome.pl wyjątkowymi rabatami.

Phenome

Phenome

W dniach 6-10 marca 2013 klientki sklepów Phenomé będą mogły sobie pozwolić na zakupowe szaleństwo i skomponować własny wiosenny zestaw naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy, ciała lub włosów.

Phenomé nagrodzi klientki wysokimi rabatami, uzależnionymi od liczby zakupionych produktów:

– przy zakupie 2 produktów – 20% rabatu

– przy zakupie 3 produktów – 30% rabatu

– przy zakupie 4 i więcej produktów – 40% rabatu

To wyjątkowa okazja by wybrać się na phenome – nalne zakupy z mamą lub przyjaciółką.

W szerokiej gamie naturalnych preparatów Phenome, zarówno kobiety jak i mężczyźni znajdą kosmetyki odpowiednie do potrzeb każdego rodzaju skóry czy włosów. Kosmetyki Phenomé oferują całe bogactwo natury w jej najczystszej postaci. Znajdują się w nich certyfikowane ekstrakty i wody roślinne oraz bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, organiczne oleje ekstra virgin.

Promocja dotyczy salonów firmowych Phenomé (w warszawskich Złotych Tarasach, Arkadii i Galerii Mokotów oraz w poznańskiej Malcie), gdzie na klientki czekają profesjonalni konsultanci, którzy dokonają diagnozy skóry i pomogą w wyborze odpowiedniego kosmetyku.

***

O Phenomé

Phenomé, odwołując się do natury jako źródła długowieczności i witalności, reprezentuje nowoczesny styl życia, którego esencją jest zdrowie, zadowolenie i równowaga. Organiczne biokosmetyki Phenomé zawierają mieszankę czystych wyciągów botanicznych, ujętych w unikalnych formułach. Bez szkodliwych konserwantów, syntetycznych emulgatorów, bez olejów mineralnych i silikonów, chemicznych filtrów UV czy sztucznych zapachów. „Jak najwięcej korzyści dla skóry – jak najmniej wpływu na środowisko” – tak brzmi misja Phenomé.

Kosmetyki Phenomé oferują całe bogactwo natury w jej najczystszej postaci. Znajdują się w nich certyfikowane ekstrakty i wody roślinne oraz bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, organiczne oleje ekstra virgin. Składniki pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych, gdzie nie stosuje się sztucznych nawozów, fungicydów, herbicydów ani pestycydów. Rośliny dojrzewają w naturalnych warunkach, bez pośpiechu, nabierając życiodajnej mocy. Pielęgnacja preparatami Phenomé nie ma sobie równych – kosmetyki te cechuje długoterminowa, głęboka skuteczność, niemożliwa do osiągnięcia w przypadku kosmetyków opartych na składnikach syntetycznych.

Pełna lista sklepów pod adresem www.phenome.pl

Oceń artykuł