Wednesday, May 29, 2024
Home / PARTNER MK  / Personalizowane prezenty, czyli jak sprawić, by bliska osoba poczuła się wyjątkowo

Personalizowane prezenty, czyli jak sprawić, by bliska osoba poczuła się wyjątkowo

Każdy z nas marzy, by poczuć się wyjątkowo. Prawda?

„Jeśli gwiazdkę z nieba chcesz, dostaniesz” – mówią słowa znanej kołysanki dla dzieci, bowiem każdy z nas pragnie podarować bliskiej osobie coś, o czym naprawdę marzy. Jak jednak dotrzeć do głębi jej serca i te marzenia spełnić?

prezent, personalizowane prezenty, urodziny, podarek

Kto z nas nie marzy, by poczuć się wyjątkowo? / fot. materiały prasowe

Pomysły na kolejne krawat dla taty, szalik dla mamy i butelkę wina dla brata wyrzućmy od razu prosto do kosza. O ile dając prezent szefowi, dalekiej kuzynce lub księgowej możemy pozwolić sobie na uniwersalny upominek, o tyle obdarowując najbliższych postarajmy się sprawić, by poczuli się wyjątkowo. Żaden prezent nie cieszy tak bardzo jak ten przemyślany, w który musieliśmy włożyć trochę kreatywności, czasu i serca. W poszukiwaniu inspiracji niezwykle pomocne są wyszukiwarki prezentów

O czym marzy każdy z nas

Co prawda ilu ludzi, tyle marzeń, ale nie trudno znaleźć pragnienia, które łączą wszystkie osobny na całym świecie. Każdy z nas bowiem marzy o miłości i obecności bliskich nam osób – czy to rodziny, czy przyjaciół. Miłość tę okazać możemy również za pomocą prezentu materialnego, nawet jeśli od solenizanta lub jubilata dzielą nas liczne kilometry. Idealnym pomysłem na taki podarunek mogą być wszelkie przedmioty, które opatrzymy wyjątkowym, spersonalizowanym napisem. Wystarczy go wygrawerować na części prezentu lub na dołączonej metalowej tabliczce. Przykładowo dla mamy wybierzmy ładny naszyjnik, dla taty pudełko na okulary, dla siostry ozdobny notes, a dla brata stojak pod komputer. Co wygrawerować? Mogą to być słowa z Waszej ukochanej piosenki, cytat z ulubionego filmu, trafny aforyzm lub po prostu imię i data urodzenia solenizanta. Jeśli należysz do osób kreatywnych wygraweruj kilka słów od siebie. Tabliczkę z takim napisem możesz zamówić w większości sklepów jubilerskich.

prezenty, idee, impreza, bon

Szukasz pomysłu na prezent? / fot. materiały prasowe

Podaruj kilka wzruszeń

Nie ma nic piękniejszego niż łzy szczęścia lub wzruszenia. Jeśli chcemy takowe zobaczyć, podarujmy bliskim… mały powrót do przeszłości. Jak to zrobić? Pomóc nam w tym mogą stare zdjęcia. Możemy z nich stworzyć elegancki album lub kalendarz naścienny bądź też oprawić je w ładną ramę. Jeśli obdarowywana osoba jest fanem ciekawych gadżetów, wykorzystaj Wasze zdjęcia jako nadruk na breloczku do kluczy, kubku do kawy, podstawce pod myszkę komputerową, koszulce, a nawet na fartuszku do kuchni lub poszewce na poduszkę. Takim prezentem możesz pokazać obdarowywanemu, że uważnie słuchasz jego opowieści i anegdot z młodych lat bądź, że ważne są dla Ciebie Wasze wspólne wspomnienia. W tym celu tacie możesz podarować starą płytę winylową z utworami ulubionego zespołu z czasów studenckich (jeśli nie dysponuje gramofonem, sprawdzi się również zwykła płyta CD), babci sprezentuj zestaw filiżanek, podobny do tych, które znasz z jej starych fotografii, przyjaciółce bilet na koncert wokalisty, w których podkochiwała się w liceum, a bratu model statku kosmicznego, o którym marzył jako mały chłopiec. Nawet jeśli okaże się, że tego typu upominki nie są w żadnym stopniu przydatne i praktyczne, z pewnością przywołają miłe wspomnienia oraz bezcenne wzruszenie.

Pół żartem, pół serio

Jeżeli osoba, dla której szukasz prezentu ma nietuzinkowe poczucie humoru, postaw na spersonalizowane upominki o zabawnej tematyce. Na stronie Lovvi.pl znajdziesz osobną kategorię ze śmiesznymi gadżetami, często mocno wykraczającymi poza granice Twojej wyobraźni i kreatywności. Być może w gust solenizantki trafi grawerowana lampka do wina z napisem „Ten kieliszek należy do Mileny. Jeśli nie ma jej w pobliżu, sprawdź czy nie tańczy gdzieś na stole”. A może wujek ucieszy się ze skórzanego notesu, opatrzonego zdaniem „Sekretne plany Marka dotyczące dominacji nad światem”. Szukasz oryginalnego drobiazgu dla męża? Podaruj mu sportowy portfel z napisem, mówiącym „Kiedyś byłem milionerem. Dziś jestem żonaty.” Ogromną popularnością cieszą się również spersonalizowane plakaty i okładki gazet. Możesz na nich wydrukować zdjęcie jubilata oraz wybrany przez siebie tekst, a tym samym wywołać dużo radości i śmiechu. Pomysłów na tego typu upominki jest cały ocean! Wystarczy, że puścisz wodze fantazji i posłużysz się pomocnymi stronami internetowymi z prezentami.

biżuteria, kubki, co podarować

Bądź oryginalny! / fot. materiały prasowe

Coś jeszcze bardziej oryginalnego

A może szukasz pomysłu na prezent, którym zaskoczysz nie tylko obdarowywanego, ale i wszystkich zaproszonych gości? Taki, który najlepiej nawiąże do pasji i zainteresowań solenizanta lub jubilata. Prezent, który wyjątkowy go poruszy i na długo pozostanie w jego pamięci. Inspiracje dla takich podarunków również znajdziesz w banku pomysłów na Lovvi. Osoba, której święto obchodzisz kocha astronomię? Podaruj jej ścienną mapę gwiazd ze spersonalizowaną dedykacją. A może solenizant zawsze marzył o karierze rajdowca? Idealnym dla niego upominkiem będzie voucher na jazdę szybkim sportowym samochodem. Kuzyn, którego urodziny świętujesz uwielbia komiksy o superbohaterach? Zakup mu drukowany obraz z jego wizerunkiem w stroju Supermena. Przy wyborze wyjątkowego prezentu pamiętaj przede wszystkim o tym, że to co cieszy najbardziej to oryginalny pomysł oraz serce włożone w jego przygotowanie!

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ