Wednesday, May 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Personalizowane dekoracje na groby tych, którzy odeszli, ale pozostali w sercach

Personalizowane dekoracje na groby tych, którzy odeszli, ale pozostali w sercach

Więcej niż pamięć

dekoracje grobów

fot. materiał Partnera

Dekoracje grobów coraz częściej przyjmują bardzo indywidualny charakter. Chcemy, by miejsca wiecznego spoczynku naszych bliskich były jedyne w swoim rodzaju, a to jest możliwe dzięki wykorzystaniu personalizowanych zniczy i podstawek. Zobacz, jakie dekoracje na grób są teraz modne i gdzie zamówić znicze z dedykacjami

 

Jakie dekoracje na grób wybrać?

Wybór dekoracji grobu wcale nie jest taką prostą sprawą, chociaż paleta rozwiązań nie jest wcale duża. Prym wiodą przede wszystkim znicze, zarówno te klasyczne i delikatnie migoczące ciepłym blaskiem świec, jak i duże lampiony, które mocno odznaczają się na nagrobnych płytach.

dekoracja grobu

fot. materiał Partnera

Ostatnio bardzo modne stały się znicze personalizowane, czyli znicze na zamówienie ze zdjęciami, datami, imionami i aforyzmami. Takie modele zniczy mają bardzo indywidualny charakter i wyglądają niezwykle efektownie. Na grobach często pojawiają się też specjalne podstawki serca z dedykacjami i miejscem na ustawienie znicza. Piękna osobista dekoracja od dzieci, wnuków czy rodzeństwa będzie pasowała do każdego nagrobka, zarówno do tych małych, jak i do rodzinnych grobowców. Możliwość zaprojektowania własnego wzoru serca pozwala nam włożyć cząstkę siebie w dekorację dla bliskiej, nieobecnej już osoby.

 

Popularne stają się też podstawki na znicze z dedykacjami, czy to w postaci płaskiej podkładki, pionowej tabliczki, serca czy otwartej księgi. Pięknie wykonana podstawka z grawerem to dekoracja, która wspaniale dopełni aranżację nagrobka, ale nie będzie przesadzona i nie zajmie też dużo miejsca.

Personalizacja dekoracji na nagrobki

Dekoracje grobów

fot. materiał Partnera

Możliwość personalizowania dekoracji na groby przypadnie do gustu przede wszystkim osobom, które chciałyby przygotować aranżację od serca – coś swojego, w co włożą zaangażowanie, czas i swoją inwencję twórczą. Wybór dowolnego, nawet najpiękniejszego gotowego znicza nie jest tym samym, co zlecenie wykonania personalizowanego modelu ze zdjęciem, imieniem i konkretną datą. Taki indywidualny znicz jest jedyny w swoim rodzaju – to najlepszy dowód uczuć, jakie żywimy do naszych bliskich zmarłych. Znicze z dedykacją są przepięknym sposobem na upamiętnienie dziadków, rodziców czy przyjaciół, których nie ma już na tym świecie.

Gdzie zamówić personalizowane znicze, stroiki i podstawki?

Szukasz wysokiej jakości zniczy z personalizacją? Zależy Ci na szybkim terminie realizacji zlecenia i ekspresowej wysyłce? Sprawdź ofertę w sklepie internetowym wspomnienie.net specjalizującym się w sprzedaży personalizowanych zniczy. W ofercie sklepu znajdziesz kilka głównych kategorii, m.in. znicze tradycyjne, lampiony, znicze ze zdjęciem, znicze według okazji oraz dekoracje na groby. Łatwo wyszukasz tam znicz o takim kolorze i charakterze, jaki najlepiej pasuje do konkretnego nagrobka i złożysz zamówienie na własną personalizację. W zależności od modelu możesz wybrać określenie imienia, zdjęcia, daty lub dedykacji. Znicze i lampiony dostępne w sklepie wspomnienie.net mają różne rozmiary – od małych, przez średnie, a na dużych kończąc. Wszystkie modele mogą być używane z wkładami o typowych rozmiarach dostępnych w sprzedaży.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ