Monday, March 4, 2024
Home / PARTNER MK  / Perły Księżniczki a przewlekłe i nawracające stany zapalne dróg rodnych

Perły Księżniczki a przewlekłe i nawracające stany zapalne dróg rodnych

Obalamy krzywdzące mity i otwarcie piszemy o problemie!

fot. materiały prasowe

Wiele z nas, kobiet, cierpi na przewlekłe i nawracające stany zapalne dróg rodnych. Jednak z różnych względów wstydzimy się o boimy do tego przyznać. Głównym powodem jest strach o zarzut braku higieny. Jakie są prawdziwe przyczyny choroby i jak ją skutecznie i naturalnie leczyć?

fot. materiały prasowe

Obalamy mity – to nie brak higieny jest przyczyną choroby

Wiele kobiet obawia się wizyty u lekarza i rzucanych mimochodem uwag o częstej kąpieli lub pilnowaniu zmiany bielizny. Oczywiście takie zachowanie jest niedopuszczalne jednak, jak wynika z lektury for internetowych, nadal ma miejsce. Dlatego walczymy z błędnym przekonaniem, że powodem chorób dróg rodnych, zwłaszcza zakażeń bakteryjnych, jest brak higieny. Kobiety podmywające się kilka razy dziennie i piorące bieliznę w wysokiej tempetaturze również mogą zachorować! Przede wszystkim musimy sobie uświadomić, że bardzo trudno o takie zachowanie higieny, by faktycznie dotykać miejsc intymnych tylko czystymi rękoma. Wystarczy, że dotkniemy czegoś w toalecie, co dotykała zakażona osoba, która nie umyła rąk, by zwiększyć ryzyko chorobowe. Ideałem byłoby po wejściu do kabiny toalety zdezynfekować ręce i ponownie zdezynfekować po wyjściu z pomieszczenia. Jednak nie zawsze mamy takie możliwości.

Dlaczego cierpimy na przewlekłe stany zapalne dróg rodnych

Sam kontakt z bakteriami nie musi oznaczać choroby. Istnieją jednak czynniki, które zwiększają ryzyko zachorowania. Należą do nich:

 • osłabienie organizmu spowodowane przebytą chorobą lub zmęczeniem
 • wyjałowienie środowiska pochwy (brak dobtych bakterii)
 • niewłaściwa dieta, oparta w dużej mierze na cukrach prostych
 • W takich sytuacjach ryzyko zachorowania drastycznie wzrasta. Bywa również, że stan zapalny nie zostanie wyleczony, a jedynie uśpione jego objawy i w sprzyjających warunkach infekcja znowu się odnawia. Na powracające stany zapalne często też narzekają kobiety korzystające z basenów, saun, siłowni i klubów fitness.Czy da się skutecznie i naturalnie z nimi wygrać?

  Perły księżniczki – naturalny sposób na skuteczną walkę z chorobą

  Leczenie „u źródła” jest zawsze najbardziej skuteczne – dlatego w infekcjach intymnych podanie leku dopochwowo jest najlepszym sposobem na walkę z problemem. Jednym z naturalnych i bardzo skutecznych sposobów są Perły Księżniczki – preparat chińskiej firmy Fohow, posiadającej swojego oficjalnego dystrybutora w Polsce. Produkt jest całkowicie naturalny i bazuje na wyciągu z ziół i roślin stosowanych w tradycyjnej medycynie chińskiej. Zostały one skomponowane tak, by działać oczyszczająco i regenerująco na drogi kobiece, lecząc m.in. upławy, infekcje intymne i nadżerki.

  Perły księżniczki to środek wyjątkowo skuteczny, który nie zalecza, ale likwiduje problem, a więc wszelkie ogniska chorobowe. Działa bakteriobójczo i przeciwzapalnie, przywraca równowagę kwasowo-zasadową pochwy, odnawia drogi rodne i przywraca im komfort. Legenda głosi, że mieszanka była już znana i stosowana na dworze cesarskim starożytnych Chin, jednak jej istnienie było pilnie strzeżoną tajemnicą, a dostęp do tych „pereł” miały tylko księżniczki – stąd nazwa produktu.

  Forma podania to globulka przypominająca niewielki tampon, ze sznureczkiem. Zestaw przychodzi szczelnie zapakowany, z najwyższą dbałością o higienę (producent zamieszcza dodatkowo jednorazowe rękawiczki do aplikacji produktu). Perły księżniczki umieszcza się na 3 dni w pochwie, po czym usuwa. Do pełnego cyklu leczniczego potrzebne jest zastosowanie pełnego opakowania, gdzie znajduje się 6 dawek produktu.

  Perły księżniczki kupisz w autoryzowanym sklepie producenta na https://e-fohow.pl

   

  Oceń artykuł
  BRAK KOMENTARZY

  SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ