Monday, February 26, 2024
Home / Kultura  / Wernisaż Maggie Piu w perfumerii TigerandBear

Wernisaż Maggie Piu w perfumerii TigerandBear

TigerandBear to nie tylko perfumeria i instytut piękna, ale także galeria sztuki! Od 1 grudnia odwiedzając salon przy ulicy Szpitalnej vis-a-vis Teatru Słowackiego w Krakowie można będzie zadbać o swoją urodę, kupić luksusowy prezent dla

Maggie Piu

Wernisaż Maggie Piu w perfumerii TigerandBear

TigerandBear to nie tylko perfumeria i instytut piękna, ale także galeria sztuki! Od 1 grudnia odwiedzając salon przy ulicy Szpitalnej vis-a-vis Teatru Słowackiego w Krakowie można będzie zadbać o swoją urodę, kupić luksusowy prezent dla bliskiej osoby i oglądnąć intrygujące obrazy Maggie Piu oraz kolekcję ciekawych nakryć głowy projektu modystki Marii Magdaleny.

Maggie Piu

Wernisaż Maggie Piu w perfumerii TigerandBear

Maggie Piu czyli Małgorzata Bieniek-Strączek jest malarką, architektem wnętrz, projektantką biżuterii i dziennikarką. Artystka w swoim twórczym dorobku ma ponad 40 wystaw m.in. w Krakowie, Warszawie, Londynie, Lwowie, Katowicach i Wrocławiu oraz wiele publikacji (włoski „Vogue” online, „Glamour”, „Artysta i sztuka”, „Lounge magazyn”, „Fantastyka”). Podwójnie wyróżniona przez Dorotę Wróblewską, na Fashion Warsow Street 2009 i Street of design 2011. Laureatka konkursu polskiego wydania Glamour na Fashion komiks w 2011 roku. Wyróżniona we włoskim „Vogue” online i na przez Lidię Popiel na portalu finelife.pl.

Wystawa obrazów prezentowana w TigerandBear to prace związane z modą, folklorem i pięknem kobiecego ciała. Obrazy Maggie Piu charakteryzuje niepowtarzalny, ale rozpoznawalny styl. Dużą rolę odgrywa tu kreska i kolor. Tematem głównym jest kobieta. Więcej informacji o artystce na www.piufiuboom.blogspot.com. Wystawa potrwa do marca 2013 roku.

Zapraszamy! TigerandBear Perfumeria&Instytut Piękna, ul. Szpitalna 34, Kraków

PERFUMERIA TIGERANDBEARWięcej informacji znajdziesz na www.tigerandbear.pl

 

 

 

 

Autor: Agnieszka Leszczyńska

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ