Monday, July 22, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Penelope Cruz… kocha własną siostrę?

Penelope Cruz… kocha własną siostrę?

Siostrzana miłość, rywalizacja czy

Monica i Penelope Cruz

Monika i Penelopa Cruz - która ładniejsza?

Monica i Penelope Cruz

Monika i Penelopa Cruz dla Charlesa Vogele - która ładniejsza?

Penelope Cruz… kocha własną siostrę?

Najbardziej seksowne siostry Hollywood, Monika i Penelope Cruz (choć może powinniśmy powrócić rzec to z temperamentem gorącej Hiszpani: Mónica i Penélope Cruz!) ostatnio odwiedziły Londyn.

Zalotne uśmieszki i uwodzące spojrzenia zaszokowały wszystkich: czy to tylko siostrzana miłość? A może zwykła, ostra rywalizacja? Penelope Cruz wtulała się namiętnie w ramię siostry i pozowała swobodnie paparazzim, którzy z trudnością mogli skupić się na pracy podczas tworzenia nowego katalogu Charles Vögele.

To właśnie szwajcarska marka Vögele stała się powodem całego zamieszania i zaprosiła gwiazdy do Europy. W ramach kontraktu siostry zaprojektowały kolekcję dla nowej marki „Biaggini VIOLETT”, inspirowaną głośnymi filmami lat 70-tych.
Po sesji Penelope Cruz nie miała jednak czasu na odpoczynek. Tak długo, jak na ekranach kin gościć będą „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides)”, zmysłowa Hiszpanka nie będzie mogła bezkarnie przytulać się ani do męża, ani do …własnej siostry.

[DP]

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ