Wednesday, February 21, 2024
Home / Ludzie  / Patryk wybudził się ze śpiączki, słuchając piosenki Maty. Raper postanowił odwiedzić swojego fana

Patryk wybudził się ze śpiączki, słuchając piosenki Maty. Raper postanowił odwiedzić swojego fana

Warto mówić głośno o tym, co nas spotyka

michal mata matczak

Mata odwiedził swojego fana, który wybudził się ze śpiączki / fot. A. Żebrowski / Wikipedia

Nie jest tajemnicą, że muzyka ma zbawienny wpływ na nasze samopoczucie. Jak się okazuje, ma ona także inne właściwości. Doświadczył tego jeden z fanów Maty, który wybudził się ze śpiączki, słuchając utworu „Żółte flamastry i grube katechetki”. Raper nie pozostał obojętny.

Patryk wybudzony ze śpiączki przy muzyce Maty

Patryk Szczuka doznał poważnego wypadku na początku sierpnia 2021 roku. Wybrał się wtedy z przyjaciółmi na przejażdżkę na hulajnogą. Gdy przekraczali przejście dla pieszych, uderzył w nich rozpędzony samochód. Chłopak trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Złamane zostało między innymi sklepienie podstawy czaszki, a nad prawą półkulą mózgu pojawił się krwiak. Chłopak został natychmiast poddany operacji, a następnie wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej, z której wybudził się przy dźwiękach jednej z piosenek Maty.

 

Gdy Mata dowiedział się o tym zdarzeniu, zadzwonił do pani Hanny Szczuki, mamy Patryka. Zaproponował, że odwiedzi jej syna. Kobieta opublikowała na Facebooku wzruszający post i zdjęcie, które następnie udostępniono na instagramowym koncie @popkiller. W opisie czytamy:

 

Piękny świąteczny gest Maty – odwiedził fana, który wyszedł ze śpiączki przy jego muzyce 🎄 „Modliłam się i marzyłam o t-shircie dla Patryka od Maty a Mata przyjechał do nas z płytą 💓 Patryk obudził się ze śpiączki przy utworze „Żółte flamastry i grube katechetki”, godzinami słuchał tego utworu w szpitalu i spał a ja odmawiałam różaniec – magiczna dla nas jest to kołysanka. Dziękujemy Bogu za wszystkie cuda 💓” – pisze mama chłopca. Więcej o całej sytuacji przeczytacie na Popkillerze!

 

W poście zostało zamieszczone zdjęcie Patryka i rapera, Michała Matczaka.

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez @popkillerpl

 

Michał „Mata” Matczak odwiedził swojego fana

Popularność rapera Maty od około dwóch lat rośnie z dnia na dzień. Potwierdziło to chociażby tegoroczne Spotify Wrapped, czyli podsumowanie roku: album „100 dni do matury” i „Młody Matczak” dały raperowi 309,9 miliona odtworzeń, a także zasięg w 170 krajach. Przypomnijmy, że przebój „Kiss cam(podryw roku)” znalazł się w tym roku na prestiżowej liście Billboard Global 200 jako pierwsza i jedyna do tej pory piosenka w języku polskim. Mata podbija rynek muzyczny swoimi tekstami, charyzmą i otwartością na różnego rodzaju współprace. Nic więc dziwnego, że szybko stał się idolem, nie tylko nastolatków. Tym większym zaskoczeniem było dla Patryka przywitanie rapera w progu swojego domu.

 

To było bardzo trudne, ale się udało. Dziękujemy Macie, że do nas wpadł, że Patryk uśmiecha się od ucha do ucha, czego nie było, nie uśmiechał się w ogóle. Nie miał powodów do tego. Mamy nadzieję, że Mata nas jeszcze odwiedzi – opowiedziała mama Patryka w programie Dzień Dobry TVN. 

Jak podaje portal, kolejna operacja Patryka odbędzie się już w styczniu, chłopak dodatkowo cały czas wymaga niezbędnych rehabilitacji. Na stronie zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy na leczenie Patryka.

 

Zobacz także: RUSKIEFAJKI zapowiada swój pierwszy album

 

Dziennikarka z ambicjami, masą pozytywnej energii i tuzinem pomysłów. Interesuje się modą, psychologią i radiem. Prowadzi media społecznościowe. Otwarta na wszelkie nowości, nie boi się pająków, samotnych podróży ani ciekawych wyzwań.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ