Saturday, April 13, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / W nietypowej roli…

W nietypowej roli…

Dwa dni zdjęciowe, kilkunastu osobowa ekipa produkcyjna i malownicze krajobrazy najwyżej położonego w Polsce hotelu „Tatra” w Zakopanem - zobaczcie owoce tej pracy.

Prezenterka telewizyjna, prywatnie żona cenionego muzyka Marcina Kindli – Patrycja Tomaszczyk-Kindla wcieliła się w nietypową dla siebie rolę – modelki.

Dwa dni zdjęciowe, kilkunastu osobowa ekipa produkcyjna i malownicze krajobrazy najwyżej położonego w Polsce hotelu „Tatra” w Zakopanem – zaowocowały piękną sesją a efekty tej współpracy można zobaczyć na zdjęciach w obiektywie Emila Kołodzieja, utalentowanego fotografa z Krakowa.

W nietypowej roli...

Zdjęcie 1 z 7

Patrycja Tomaszczyk-Kindla/ fot. Emil Kołodziej

 

To była dla mnie prawdziwa przyjemność, ale również ogromne wyzwanie. Pozowanie przed obiektywem aparatu wymaga zupełnie innego rodzaju skupienia niż praca przed kamerą. Podziwiam takie modelki jak Gisele Bündchen czy Cindy Crawford, które od kilku dekad są w czołówce światowego modelingu i zachowały świetną formę po ciąży.– mówi Patrycja.

Patrycja Tomaszczyk-Kindla, prywatnie żona cenionego muzyka i wokalisty Marcina Kindli oraz mama Nikodema. Studiowała na Uniwersytecie Śląskim produkcję telewizyjną i filmową. Współpracowała z katowickim oddziałem TVP3 jako dziennikarz i prezenter oraz z telewizją: TVN Gra, TVN 7 i TVN gdzie redagowała i prowadziła programy. Obecnie pracuje w TVS Silesia gdzie prowadzi 3 autorskie programy.

[Not a valid template]

Fot: Emil Kołodziej
Stylizacje: Paulina Gałuszka
Fryzury / Makijaże: Estetic-Line by dr Aneta Franczak-Drygalska
Producent sesji: Izabela Orłowska
Podziękowania dla Hotelu „Tatra” w Zakopanem za pomoc w realizacji sesji

(źródło: materiał prasowy)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ