Friday, July 19, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Patricia Kazadi „przerywa sen” (video)

Patricia Kazadi „przerywa sen” (video)

Utwór Przerywam sen jest wynikiem wyjątkowej współpracy pomiędzy Patricią Kazadi i Maurym, autorem i producentem znanym między innymi z kooperacji z DJ Antoine.

Utwór Przerywam sen jest wynikiem wyjątkowej współpracy pomiędzy Patricią Kazadi i Maurym, autorem i producentem znanym między innymi z kooperacji  z DJ Antoine.

Maury współtworzył i pojawia się w roli wokalisty m.in.  w hicie Ma cherie, który wielokrotnie osiągnął status złotego i platynowego nagrania. Współpracuje również z Remady & Manu-L.

Niezwykły głos Patricii urzekł mnie gdy tylko go usłyszałem. Pomyślałem sobie, że świetnie byłoby móc nagrać wspólnie piosenkę — mówi Maury. Liczyłem na to, że powstanie coś wyjątkowego. Zaledwie parę tygodni później Patricia przyleciała z Los Angeles do Zürychu, gdzie nagrano wokale i wyprodukowano cały utwór.


Album jest zapisem podróży Patricii na przestrzeni lat 2011-2013.

Główną inspiracją do stworzenia krążka była moja podróż do Indonezji. Po tym jak zobaczyłam ludzi przepełnionych energią do życia i pozytywnym nastawieniem do świata – pomimo otaczającej ich biedy, klęsk żywiołowych i ciężkich warunków do życia – dało mi to do myślenia, że wiele rzeczy nie doceniamy i popadamy w pewnego rodzaju malkontentyzm. Chciałam coś z tym zrobić i nagrać album, który będzie przepełniony pozytywną energią, miłością do życia, motywacją do realizowania siebie, swoich pasji i ruszenia się z domu. Najlepiej odzwierciedla to utwór „Shake The World”, który jest jednym z moich ulubionych na płycie. Jest to zapis inspiracji, uczuć, emocji, które towarzyszyły mi na przestrzeni tych 2 lat. Utwór „Knock Knock” jest jednym z tych najbliższych mojemu sercu — to taki hymn dla kobiet reprezentujący „girl power” — w wielu sytuacjach musimy być silne, ale czasami brakuje nam już motywacji i mamy słabsze chwile. Ten utwór ma przypominać dziewczynom o tej wewnętrznej sile, którą każda z nas ma! Aby walczyć o swoje i być szczęśliwą. TRIP reprezentuje moja pasje do podróżowania, ale jest także podsumowaniem mojej 10-letniej podróży muzycznej, oczekiwania na wymarzoną pierwszą płytę. TRIP to także stan umysłu — ciekawa jestem w jaki TRIP zapędzi Was ta płyta!

Większość utworów to własne kompozycje Patricii. Połowa płyty zawiera teksty w języku angielskim, które również napisała sama Patricia. Druga połowa utworów śpiewana jest w języku polskim, gdzie teksty dla Patricii napisali m. in. Andrzej Piaseczny i Karolina Kozak.

Materiał na płytę był nagrywany m. in. w Warszawie, Poznaniu, Los Angeles, Paryżu i Zürychu.

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • wedeqq 14 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Find More to that Topic: miastokobiet.pl/patricia-kazadi/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ