Monday, July 22, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Piękne i inteligentne partnerki polskich sportowców

Piękne i inteligentne partnerki polskich sportowców

Żyją w cieniu swoich partnerów, choć same są bardzo aktywne – realizują się zawodowo, wspierają działalność charytatywną, wychowują dzieci, wspierają partnerów.

fot. materiały prasowe

Żyją w cieniu swoich partnerów, choć same są bardzo aktywne – realizują się zawodowo, wspierają działalność charytatywną, wychowują dzieci, wspierają partnerów. Mowa o polskich partnerkach polskich sportowców z różnych dyscyplin.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Partnerki znanych kierowców rajdowych i wyścigowych
Karolina Sołowow
jest partnerką quadowca Rafała Sonika. To kobieta pełna pasji – prowadzi pięć salonów spa, jest założycielką fundacji „Fabryka marzeń”. Ta piękna brunetka znajduje czas na godzenie obowiązków zawodowych z wychowywaniem dzieci i jeżdżeniem na rajdy.

Kolejną kobietą sukcesu, która bardzo wspiera swojego męża jest Edyta Witas – narzeczona Roberta Kubicy. Sportowiec mógł liczyć na jej pełne wsparcie nawet w kryzysowych sytuacjach – kiedy w 2003 i 2011 roku znalazł się w szpitalu. Kobieta wyznała, że Robert jest całym jej życiem i zrobi wszystko, aby mógł wrócić na tor.

Partnerki piłkarzy
Anna Lewandowska, żona napastnika w Bayernie Monachium, to absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski w karate. Jest także trenerką fitness i miłośniczką zdrowej, ekologicznej żywności. Partnerką napastnika w niemieckim klubie Hannover 96, która także odnosi sukcesy w sporcie jest Bogna Sobiech (Dybul). Kobieta jest piłkarką ręczną, byłą młodzieżową reprezentantką Polski w tej dziedzinie.

Partnerki bokserów
Mariola Gołota – żona byłego boksera Andrzeja Gołoty – jest z wykształcenia prawnikiem. Kobieta prowadzi własną kancelarię prawną w Chicago. Jest także licencjonowanym sędzią bokserskim. Żoną pięściarza – Tomasza Adamka, jest Dorota Adamek – absolwentka pielęgniarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Kobieta przyznaje, że każdą walkę męża znosi z trudem – ma przy sobie różaniec i gorliwie się modli. Wie, że dla boksera jej obecność jest ważna, dlatego zajmuje zawsze miejsce w pierwszym rzędzie tuż przy ringu.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ