Friday, February 23, 2024
Home / PARTNER MK  / Twój sposób na relaks i odprężenie

Twój sposób na relaks i odprężenie

Jaka jest recepta na dobre samopoczucie? To oczywiście kwestia dość indywidualna. Jedno jest pewne, ruch to zdrowie.

Jaka jest recepta na dobre samopoczucie? To oczywiście kwestia dość indywidualna. Dla jednych przyjemność kryje się w spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, wygrzewaniu się w promieniach słońca, dla innych będzie to aktywne spędzanie wolnego czasu, uprawianie sportu. Dobre samopoczucie czerpiemy z różnych źródeł, ale istnieje miejsce, w którym można zażywać przyjemności płynącej (i to dosłownie) zarówno z odpoczynku, jak i ruchu…

park-wodny-r

Park Wodny w Krakowie to jedna z atrakcji, której nie można pominąć odwiedzając Królewskie Miasto. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno spragnieni odprężenia i błogiego lenistwa, jak i wielbiciele aktywnego spędzania wolnego czasu! Park Wodny w Krakowie to obiekt, który ma kompleksową ofertę wypoczynkową! Mimo, iż znajduje się w środku miasta, po przekroczeniu progu tego miejsca można poczuć się jak podczas egzotycznych wakacji! Niezależnie od pogody Park Wodny zapewnia moc atrakcji. Nie tylko dzieci mogą się przenieść do świata rodem z krainy swych marzeń. Szukający spokoju i odprężenia powinni skierować swoją uwagę na aneks saunowy, gdzie do wyboru mają ceramiczną łaźnię parowa, suchą saunę fińską, aromatyczną saunę suchą z drzewa cedrowego oraz saunę solną. Po wyjściu z sauny można schłodzić ciało lodem ze studni lodowej, co dodatkowo hartuje organizm. Ale to nie jedyne źródła przyjemności, w nieckach basenowych czekają bowiem hydromasaże różnego rodzaju. Masowanie ciała strumieniami wody, oczyszczanie go z toksyn poprawia samopoczucie i sprawia, że uzyskamy efekt pełnego relaksu!

Dla wielbicieli aktywnego spędzania czasu są tutaj niezliczone ilości sposobów na pozyskanie pozytywnej energii, jaką daje ruch. Organizm pod wpływem wysiłku fizycznego wydziela endorfiny, czyli tzw. hormony szczęścia, które pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie. Pływanie to jeden ze sportów najzdrowszych dla kręgosłupa, gdyż prawie wcale go nie obciążamy. Gdy nam się znudzi, możemy sięgnąć po piłkę i pograć w siatkówkę wodną czy potrenować celność podczas gry w wodną koszykówkę. Uprawianie tych sportów w wodzie zapewnia mniejsze poczucie zmęczenia przy jednoczesnej większej pracy mięśni. Nie lada wyzwanie stanowi przejście po Tęczowej Ścieżce, czyli wysepkach umożliwiających spacer po tafli wody. A żeby poczuć morskie klimaty wystarczy wybrać się do Basenu z Falą. Nieco bardziej odważni decydują się na zjeżdżanie z zakręconych rur, które przyprawiają o dreszczyk emocji.

Odwiedzając Park Wodny warto pamiętać także o Wellness Clubie zlokalizowanym na piętrze obiektu. W tym miejscu czeka duża siłownia i bogata oferta zajęć fitness, tańca, jogi oraz sportów walki, a także Kącik Zabaw, w którym można na czas ćwiczeń zostawić dziecko pod opieką profesjonalnych animatorów. Wszystkie formy zajęć odbywają się na trzech poziomach zaawansowania – od adaptacji, przez doskonalenie, po utrwalanie. Wśród zajęć tanecznych można skorzystać z takich form, jak Latinparty czy Pull-up. Z gałęzi fitness, gratka dla Pań: autorski, oryginalny program treningowy dla Kobiet – Sukuba – to jedyne takie zajęcia w Polsce! Sukuba kształtuje świadomość posiadania pięknego ciała, dostrzegania jego zalet i wartości. Uczy subtelnego, zmysłowego eksponowania atrybutów kobiecości i rozkoszowania się ich atrakcyjnością. Dodaje powabu i seksapilu, odpręża, witalizuje i napełnia endorfinami. Pomaga w samoakceptacji i nabraniu pewności siebie.

Park Wodny w Krakowie to kompleksowa propozycja spędzenia wolnego czasu, weekendu z znajomymi, czy wyjazdu rodzinnego. Bez konieczności przemierzania tysięcy kilometrów można znaleźć się wśród wodnych atrakcji i egzotycznego klimatu. Zaletą tego miejsca jest to, że można korzystać z niego przez cały rok, niezależnie od pogody! Jednym słowem – recepta na dobre samopoczucie.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ