Sunday, July 14, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Parfois- kolekcja wiosna/lato 2013 (zdjęcia)

Parfois- kolekcja wiosna/lato 2013 (zdjęcia)

17 stycznia w Warszawie odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji wiosna-lato 2013 marki Parfois. W imprezie wzięli udział styliści, blogerki modowe oraz gwiazdy. Pojawiły się m.in. Ania Bosak, Marcelina Zawadzka, Rozalia Mancewicz, Katarzyna Żak, Paulina Holtz

17 stycznia w Warszawie odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji wiosna-lato 2013 marki Parfois. W imprezie wzięli udział styliści, blogerki modowe oraz gwiazdy. Pojawiły się m.in. Ania Bosak, Marcelina Zawadzka, Rozalia Mancewicz, Katarzyna Żak, Paulina Holtz oraz Marta Wierzbicka.

Parfois- kolekcja wiosna/lato 2013

Zdjęcie 1 z 15

Paulina Holtz /fot. AKPA

 

Najnowsza kolekcja charakteryzuje się przed wszystkim mieszanką kolorów, tekstur i grafik i inspirowana jest przez cztery główne trendy: Jungle, Graphic, Romantic Style i Summer Holidays. Motyw Jungle zachwyca wzorami tygrysich cętek, Tie-Dye i tropikalnych kwiatów występujących w wielu intensywnych kolorach. Egzotyczne skóry stały się inspiracją dla stworzenia toreb typu Tote oraz Bowling Bag. Wśród nowości nie zabraknie też supermodnych metalowych i powlekanych ćwieków. W kolekcji biżuterii, neutralne barwy są silnie skontrastowane z turkusem, pomarańczą i zielenią. Linia inspirowana geometrycznymi wzorami lat 60-tych, to przede wszystkim shoppery, listonoszki, paski i okulary. Styl romantyczny odnajdziemy w dodatkach z użyciem przezroczystych materiałów, różnokolorowych metali i ażurowych elementów. Ultramodnym rozwiązaniem jest zdobienie krawędzi delikatnych naszyjników, bransoletek oraz kopertówek wyrazistymi kolorami fluo. Trend Summer Holidays odznacza się odcieniami nasyconej pomarańczy, czerwieni, zieleni i żółci, które odnajdziemy w delikatnych torebkach, sandałach na koturnie oraz słomkowych kapeluszach.

Nowa kolekcja jest już dostępna we wszystkich salonach Parfois.

[Not a valid template]

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ