Saturday, July 13, 2024
Home / Kuchnia  / #parawruch, czyli inspirująca podróż w poszukiwaniu smaku

#parawruch, czyli inspirująca podróż w poszukiwaniu smaku

Za sprawą Electrolux, tegoroczne wakacje będą pełne niezwykłych smaków. Food Truck #parawruch wyrusza bowiem w podróż po Polsce w poszukiwaniu Tajemniczych Składników.

Za sprawą Electrolux, tegoroczne wakacje będą pełne niezwykłych smaków. Food Truck #parawruch wyrusza bowiem w podróż po Polsce w poszukiwaniu Tajemniczych Składników. W ramach trasy odwiedzi wybrane miasta, inspirując odwiedzających do poznawania nowych smaków oraz odkrywając przed nimi sekrety szefów kuchni i ich wyjątkowych dań.

Food Truck #parawruch_planowana trasa

#parawruch, czyli w poszukiwaniu Tajemniczych Składników
Dla wszystkich miłośników jedzenia na kółkach, Electrolux przygotował prawdziwą gratkę. Food Truck Electrolux #parawruch wyruszy w Polskę, odwiedzając wybrane miasta. W każdym z nich zaproponuje odwiedzającym inne dania, będzie zachęcał do poznawania nowych smaków oraz odkrywania Tajemniczych Składników, które sprawiają, że potrawy są wyjątkowe. Podczas wakacyjnej podróży, Electrolux będzie odkrywać niezwykłe produkty oraz zaskoczy ich połączeniami. Zdradzi sekretne tajniki profesjonalnych szefów kuchni, wprowadzając gości między innymi w świat gotowania na parze, jej połączenia z gorącym powietrzem oraz korzystania z metody SousVide. Będzie inspirował do poszukiwania Tajemniczych Składników i kulinarnych eksperymentów. Udowodni także, że można jeść zarówno zdrowo, jak i smacznie. Na odwiedzających czekać będą też strefy wypoczynku, w których będą mogli rozkoszować się pysznym jedzeniem. Dania będą niezwykłe, gdyż w ich przygotowaniu dużą rolę odegra para – Tajemniczy Składnik najlepszych szefów kuchni.

Food Truck #parawruch

Informacje o poszczególnych punktach na mapie podróży Food Trucka #parawruch, będą na bieżąco publikowane na stronie www.tajemniczyskladnik.pl oraz www.facebook.pl/electroluxpolska.

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ