Thursday, April 25, 2024
Home / PARTNER MK  / Para buch! Paczka w Ruch!

Para buch! Paczka w Ruch!

Wysyłka paczek nigdy jeszcze nie była tak łatwa

paczka w Ruchu miasto kobiet

Paczka w Ruchu to duże ułatwienie, gdy ktoś szuka taniego i wygodnego sposobu wysyłki / fot. Pexels

W dobie pandemii wysyłanie paczek stało się codziennością wielu z nas. Dlaczego do wysyłki warto wybrać opcję paczka w Ruchu? Na to pytanie odpowiadamy w naszym artykule

Wysyłka do zadań specjalnych

Sprzedałeś przez Internet plakat, który Ci się znudził? A może zamierzasz wysłać prezent urodzinowy koleżance, która mieszka na drugim końcu Polski? Prowadzisz biznes i szukasz sprawdzonego i ekonomicznego sposobu na dostarczenie przesyłek klientom? Czy też właśnie pozbyłaś się sterty używanych sukienek po córce, sprzedając je w popularnym serwisie do sprzedaży ubrań? We wszystkich tych sytuacjach w wysyłce pomoże Ci niezawodna paczka w Ruchu! Wystarczy, że zapakujesz przedmioty zabezpieczając je przed ewentualnymi uszkodzeniami i…w drogę! Ale po kolei.

Paczka w Ruchu ‒ co można wysłać w ramach tej usługi?

W ramach usługi paczka w Ruchu możliwe jest wysłanie przesyłki ważącej do 20 kilogramów. Z kolei wymiary wysyłanej paczki nie mogą przekroczyć 20cm x 30 cm x 60 cm. Warto skorzystać z funkcji szybkiej wyceny, aby sprawdzić, ile zapłacimy za naszą przesyłkę. W ramach usługi paczka w Ruchu można też wysłać kopertę do 1 kg wagi, a także mini tubę do 60 cm długości i masie do 10 kilogramów. Wszystkie powyższe usługi mają bardzo konkurencyjne ceny, bez straty dla jakości i szybkości przesyłki. Ceny zaczynają się poniżej 10 złotych, dlatego jeśli szukasz ekonomicznej opcji wysyłkowej, paczka w Ruchu będzie opcją idealną.

Wysyłka paczki przy okazji zakupów w sklepie

Bardzo dużym udogodnieniem jest fakt, iż punkty wysyłkowe paczka w Ruchu znajdują się bardzo często w sklepach spożywczych czy salonikach prasowych, dzięki czemu można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu: przy okazji robienia codziennych zakupów nadać lub odebrać paczkę. Punkty Ruchu to kilka tysięcy miejsc rozsianych na terenie całej w Polski w dogodnych lokalizacjach. Samodzielnie możemy dokonać wyboru punktu, z którego chcemy nadać lub odebrać paczkę. Zatem niezależnie czy odbierasz paczkę, czy też nadajesz np. sprzedając używane ubrania w popularnej aplikacji – wybierasz dogodny dla siebie punkt nadania lub odbioru przesyłki.

Jak odebrać paczkę w Ruchu?

Odbiór paczki w Ruchu jest banalnie prosty. Wystarczy wybrać punkt nadania i odbioru w dogodnej lokalizacji (wyszukiwarka punktów znajduje się na stronie usługodawcy). Następnie wprowadzamy dane odbiorcy i nadawcy (między innymi numer telefonu). Kiedy paczka w ciągu 2-3 dni roboczych dotrze do adresata, ten otrzyma powiadomienie w formie SMS-a o możliwości jej odbioru we wskazanym punkcie. Punkty usługi paczka w Ruchu są najczęściej czynne w godzinach 6:00 – 20:00, wiele z nich także w soboty i w niedziele. Paczkę należy odebrać w ciągu 5 dni. Po tym czasie zostaje ona zwrócona do nadawcy.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ