Friday, March 1, 2024
Home / Kultura  / Terapia przez modę?

Terapia przez modę?

Czy moda może stanowić element terapeutyczny osób z niepełnosprawnościami? Czy odpowiednia stylizacja może pomóc w zbudowaniu pewności siebie?

fot. materiał prasowy

na stronę pod patronatemCzy moda może stanowić element terapeutyczny osób z niepełnosprawnościami? Czy odpowiednia stylizacja może pomóc w zbudowaniu pewności siebie? Czy zakup spódnicy może być krokiem milowym w samorozwoju? Na te pytania odpowiemy już 24 lipca w Pauza In Garden.

moda-bez-ograniczen r

fot. materiał prasowy

Zapraszamy na spotkanie z Organizatorami i Uczestniczkami projektu Moda bez Ograniczeń. Wspólnie porozmawiamy o tym, czy podobne projekty są społecznie użyteczne a przede wszystkim, czy spełniają swoją rolę.

Czym jest Moda bez Ograniczeń? To długofalowy program edukacyjny i warsztatowy skierowany do osób z niepełnosprawnością, dzięki któremu mogą one kreować swój wizerunek, uczyć się poczucia własnej wartości, które z kolei wpływa na integrację ze społeczeństwem. Warsztaty stylizacji, wizażu czy pielęgnacji stają się impulsem do działania i zmian.

Chcemy aby każda kolejna edycja programu coachingowego była jeszcze lepsza od poprzedniej. Dlatego 24 lipca, w piątek zapraszamy do otwartej dyskusji. W roli prelegentek wystąpią uczestniczki projektu. Do udziału zapraszamy także wszystkich, którzy są zainteresowani tematem a także tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej i zadać pytania Organizatorom. Panel ma charakter otwarty.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Spotkanie uzupełni wystawa zdjęć wykonanych po dwóch metamorfozach uczestniczek projektu MBO.
I część:
fot.: Sławomir Gubała
MUA: Ewelina Szajnar
Hair: Atelier Bernady
Stylist: Wero Wysoczyńska

II część:
fot.: Aleksander Czyba
MUA: Aleksandra Osuch i Marta Fudalewicz
Hair: Anna Adamczuk
Stylist: IDEA FIX ul. Bocheńska 7, Kraków

Zapraszamy na stronę wydarzenia
Projekt wspiera Fundacja Hipoterapia na Rzecz Rehabilitacji Dzieci Niepełnospranych.

Gospodarzem spotkania jest Pauza In Garden – to klimatyczna kawiarnia w Małopolskim Ogrodzie Sztuki w Krakowie. Jako „młodsza siostra” doskonale znanej wszystkim Pauzy mieszczącej się na ulicy Floriańskiej łączy w sobie wszystko co najlepsze – lata doświadczenia, niezwykłych ludzi i wydarzenia.

Patroni Medialni: Miasto Kobiet, Eksmagazyn, Fashion Biznes, Przyłapani na modzie, magazyn Madame, Integracja, Niepełnosprawni.pl, wkrakowie.pl

Gdzie: Pauza In Garden, ul. Rajska 12 (wejście od ul. Szujskiego)
Kiedy: 24 lipca, tj. piątek, 18:00

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ