Monday, April 22, 2024
Home / Kultura  / PAKA – półfinały już za nami!

PAKA – półfinały już za nami!

Takiej różnorodności na PACE jeszcze nie było! Przez trzy dni publiczność wypełniająca po brzegi salę Rotundy, oglądała klasyczny kabaret, pantomimę, monodram, stand up, piosenkę kabaretową a także formy teatralne

Poziom eliminacji był niesamowicie wyrównany, więc Jurorzy mieli twardy orzech do zgryzienia. Przez trzy dni publiczność wypełniająca po brzegi salę Rotundy, oglądała klasyczny kabaret, pantomimę, monodram, stand up, piosenkę kabaretową a także formy teatralne. Takiej różnorodności na PACE jeszcze nie było!

Kabaret Ścibor Szpak

Zdjęcie 1 z 10

Chociaż do ostatniego etapu zakwalifikowało się 7 zespołów, ostatnie słowo do powiedzenia będzie mieć publiczność, wybierając ósmego artystę na Wieczorze Ostatniej Szansy

Po trzech dniach półfinałowych zmagań 23-25 marca jury w składzie: Teresa Drozda (PR3 Polskiego Radia), Abelard Giza (kabaret LIMO), Jerzy Jan Połoński, Tomasz Nowaczyk (kabaret Czesuaf) i Robert Kasprzycki postanowili, że do Finału 28. PAKI kwalifikują się następujące kabarety:

 25 kwietnia 2012 Wieczór Ostatniej Szansy:

Kabaret Zygzak
Marcin Wojciech
Tiruriru
Paweł Reszela

 26 kwietnia 2012

Mała Granda
Ścibor Szpak
Róbmy Swoje
Marcin Sitek

27 kwietnia 2012

laureat Wieczoru Ostatniej Szansy

Nic Nie Szkodzi
Michał Kempa i diapazony
Kabaret PUK

Chociaż do ostatniego etapu zakwalifikowało się 7 zespołów, ostatnie słowo do powiedzenia będzie mieć publiczność, wybierając ósmego artystę na Wieczorze Ostatniej Szansy.

Zapraszamy ponownie do Rotundy od 25 kwietnia!
„Miasto Kobiet” jest patronem medialnym PAKI

NIECH SIĘ STANIE PAKA!

Więcej na www.paka.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ