Saturday, July 13, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Ozonowe zauroczenie

Ozonowe zauroczenie

Popraw kondycję swojej skóry przy pomocy ozonu

Skutecznie przywraca skórze komfort / fot. materiały prasowe

 Ozonoterapia znajduje szerokie zastosowanie również w medycynie estetycznej.Usuwa defekty skóry, normalizuje jej funkcje i stymuluje do odbudowy

szmina-ozon-600

Ozon jest gazem krótkotrwałym, średnio po pół godzinie połowa ozonu wytwarzanego w generatorach ozonu zamienia się znowu w tlen / fot. materiały prasowe

Jak zatrzymać ozon w kosmetykach na dłużej?

Uwięziliśmy ozon w oliwie pomiędzy podwójnymi wiązaniami atomów węgla. Takie związki nazywamy już nie ozonem a ozonkami. Ozonki są najkorzystniejszą, terapeutycznie bezpieczną a zarazem najtrwalszą nośną formą ozonu. Struktura ozonków umożliwia ich przenikanie do głębszych partii skóry i pozytywne oddziaływanie na jej komórki.

Ozon wspomaga leczenia najbardziej zaawansowanych przypadków / fot. materiały prasowe

Ozon wspomaga leczenia najbardziej zaawansowanych przypadków / fot. materiały prasowe

Uwięziony w oliwie ozon jest niezwykle cenną substancją. Nasza oliwa, maksymalnie nasycona ozonem, jest używana do wspomagania leczenia najbardziej zaawansowanych przypadków (odleżyny, stopa cukrzycowa) Kremy, żele i balsamy na bazie tej oliwy stosowane są w wielu zabiegach kosmetycznych (np. body shaping ) ale służą również do utrzymania efektów po zabiegach takich jak laseroterapia, mikrodermabrazja, peeling chemiczny, mechaniczny i ultradźwiękowy, depilacja. Znajdują także zastosowanie w codziennej pielęgnacji skóry.

Skutecznie przywraca skórze komfort / fot. materiały prasowe

Skutecznie przywraca skórze komfort / fot. materiały prasowe

 Seria kosmetyków Beauty O’zone na bazie oliwy ozonowanej (serum, krem-żel i balsam antycellulitowy) skutecznie przywraca skórze komfort. Sprawia ulgę natychmiast po aplikacji podrażnionej, napiętej i odwodnionej skórze, po dłuższym stosowaniu regeneruje i odbudowuje naturalną barierę ochronną skóry. Unikalny skład naszych kosmetyków zapewnia niezwykle intensywne i dobroczynne działanie.

Więcej na:

sklep.metrum.com.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ