Monday, February 26, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / Skazani na zdradę?

Skazani na zdradę?

Intuicja podpowiada, że partner nie jest ci wierny? Sprawdź, które oznaki zdrady najczęściej okazują się źródłem tej przykrej prawdy i przekonaj się, jak to jest w przypadku waszego związku.

Oznaki zdrady – czy jesteśmy na nią skazani?

Oznaki zdrady – czy jesteśmy na nią skazani? / fot. fotolia

Intuicja podpowiada, że partner nie jest ci wierny? Sprawdź, które oznaki zdrady najczęściej okazują się źródłem tej przykrej prawdy i przekonaj się, jak to jest w przypadku waszego związku.

Praca do późna

Przysłowiowa „praca do późna” czy częste wyjazdy „w delegację” faktycznie okazują się nieraz jedynie przykrywką dla potajemnych spotkań z kochanką. Nie oznacza to oczywiście, że każdy służbowy wyjazd lub spotkanie po godzinach powinny budzić podejrzenia. Jeśli jednak sytuacje takie powtarzają się wyjątkowo często, a do tego partner nie odbiera telefonów czy nie odpisuje na SMSy, może warto przeprowadzić z nim szczerą rozmowę? Można też zwrócić się po pomoc do profesjonalnej agencji detektywistycznej, która znaleźć można choćby na detektyw24.net– dzięki dyskretnej obserwacji i szczegółowemu raportowi dowiesz się, co naprawdę robi partner, gdy nie ma go w domu. W przypadku zdrady można otrzymać też dowody w postaci wideo czy zdjęć mogące przydać się w sądzie.

Oznaki zdrady – czy jesteśmy na nią skazani?

Oznaki zdrady – czy jesteśmy na nią skazani? / fot. fotolia

Życie w konspiracji

Zdradzający partner zachowuje się nieraz bardzo podejrzanie, tak więc bez trudu powinnyśmy się zorientować, że coś jest nie tak. Uwagę zwróci zapewne utrzymywanie w ścisłej tajemnicy korespondencji mailowej czy rozmów telefonicznych i treści SMSów. Znamienne jest zmienianie haseł i kodów dostępu do komputera czy komórki. Powodem do niepokoju powinny być także podejrzane rachunki lub nowa karta kredytowa, do której używania upoważniony jest tylko partner. Spotkania z kochanką wiążą się na pewno z wieloma wydatkami, o których aktualna partnerka nie może przecież wiedzieć. Warto więc zwrócić uwagę, czy z konta nie znika wyjątkowo dużo gotówki.

Zmiana sposobu życia

Twój mąż dotychczas preferował piwo i tradycyjne schabowe, a od niedawna przeszedł na dietę bez żadnych konkretnych powodów? Zaczął nagle ćwiczyć, chodzić na siłownię i zachowuje się, jakby ubyło mu kilkanaście lat? Oczywiście może być to bardzo dobrym znakiem świadczącym o mądrej zmianie stylu życia na zdrowszy. Jeśli jednak w tym samym czasie przestało się między wami układać, seks poszedł w odstawkę, a partner znika wciąż z domu, warto się nad tym zastanowić. Nagła zwiększona dbałość o wygląd czy sposób ubierania to kolejny sygnał alarmowy, szczególnie jeśli partner do tej pory nie przywiązywał do tego zbyt dużej wagi. I w końcu ostatni, bardzo znamienny symptom – brak seksu. Jeżeli od dłuższego czasu w ogóle nie pojawia się ze strony ukochanego inicjatywa w tej kwestii, być może swoje potrzeby zaspokaja z kimś innym.

Czy można uniknąć zdrady? Tak, jeśli zauważymy problem odpowiednio wcześnie i szybko zareagujemy – nie krzykiem i pretensjami, a szczerą rozmową o obustronnych potrzebach oraz rozczarowaniach.

Oceń artykuł
4 komentarze
 • Adam 19 lutego, 2016

  Bardzo ciekawy artykuł. Ludzie często więcej czasu tracą nad zastanawianiem się czy partner go zdradza zamiast ten czas poświęcić mu i jego zainteresowaniom, pojechać gdzieś razem, wysłuchać go do końca!

 • Adam 19 lutego, 2016

  zapomniałem dodać że prowadzę własną agencję detektywistyczną http://www.axaexpert.pl/detektyw/ i często pomagamy nakryć ludzi na zdradzie ale częściej doradzamy im (w przypadku gdy partner jest wierny) jak rozgrzać związek

 • Daniel 2 marca, 2017

  Detektyw to bardzo dobra opcja jeżeli mamy podejrzenia. Działają błyskawicznie, przynajmniej moja pani detektyw (Skrzypek z Wrocławia) rozpracowała moją żonę w kilka dni, w sumie przy najbliższej okazji. Polecam takie rozwiązania. Życie jest za krótkie,aby dzielić je z osobą, która nas tak oszukuje 😉

 • tom 16 lipca, 2021

  Temat zdrady, dowodów zdrady, niewierności jest i zawsze będzie aktualny. Dlatego mając jakieś wątpliwości w stosunku do wierności współpartnera, najlepiej jest skorzystać z pomocy agencji detektywistycznej i doświadczonego detektywa.
  W tym miejscu polecam warszawską agencję detektywistyczną Dowody Zdrady, specjaliści w udzielaniu wsparcia w sprawach rozwodowych i alimentacyjnych.
  Więcej informacji o tej agencji znajdziecie na https://dowody-zdrady.eu

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ