Saturday, April 20, 2024
Home / Inne  / OXYGENETIX® korektor medyczny

OXYGENETIX® korektor medyczny

OXYGENETIX® to pierwszy i jedyny korektor medyczny możliwy do zastosowania bezpośrednio po zabiegach medycyny estetycznej, w tym inwazyjnych, takich jak laser, thermage, peelingi medyczne, mezoterapia igłowa, botoks czy wypełniacze.

OXYGENETIX

OXYGENETIX zdjęcia przed i po / fot. materiał prasowy

OXYGENETIX® to pierwszy i jedyny korektor medyczny możliwy do zastosowania bezpośrednio po zabiegach medycyny estetycznej, w tym inwazyjnych, takich jak laser, thermage, peelingi medyczne, mezoterapia igłowa, botoks czy wypełniacze.

OXYGENETIX

OXYGENETIX / fot. materiał prasowy

Wiele zabiegów medycyny estetycznej ma wpływ na wygląd pacjenta tuż po zabiegu. OXYGENETIX® zawiera opatentowaną formułę Ceravitae®, która dostarcza w głąb skóry duże ilości tlenu. Pomaga to w prawidłowym gojeniu się ran, zmniejsza też obrzęk i zaczerwienienia po zabiegach. OXYGENETIX® sprawia, że skóra wygląda zdrowiej i lepiej, dzięki czemu pacjent szybciej wraca do swoich codziennych czynności.

Wskazania

Dzięki opatentowanej formule dostarczającej w głąb skóry duże ilości tlenu OXYGENETIX® jest nie tylko preparatem korygującym, ale również wspomagającym leczenie po zabiegach inwazyjnych. Zmniejsza obrzęk i zaczerwienienie po zabiegach, pomaga w prawidłowym gojeniu ran oraz minimalizuje ryzyko wystąpienia blizn.

Specjalnie zaprojektowany korektor medyczny OXYGENETIX® jest również idealnym rozwiązaniem dla pacjentów ze schorzeniami skórnymi, takimi jak: atopowe zapalenie skóry, suchość skóry, blizny potrądzikowe, trądzik różowaty i inne choroby skóry. Nie tylko doskonale pokrywa niedoskonałości skóry, ale pomaga łagodzić objawy chorób dermatologicznych. OXYGENETIX® jest tak skuteczny i łagodny dla skóry, że jest stosowany również do korekcji bezpośrednio po zabiegach chirurgicznych.

OXYGENETIX® doskonale pokrywa niedoskonałości skóry i oddycha wraz z nią dając efekt „drugiej skóry”. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób aktywnych i uprawiających sport dzięki wodoodpornej formule. Dzięki lekkiej, ”oddychającej” formule doskonale sprawdza się również jako podkład do codziennego makijażu.

 

Zalety stosowania

– skrócenie czasu leczenia po zabiegach – przyspiesza gojenie

– kompletna, niewidoczna ochrona od pierwszego dnia po zabiegu

– minimalizuje ryzyko bliznowacenia

– podtrzymuje efekt zabiegu przy regularnym stosowaniu

Kluczowe składniki

Ceravitae® – dostarcza do komórek skóry duże ilości tlenu, dzięki czemu skóra wygląda młodo, świeżo i zdrowo. Ten aerobowy efekt powoduje, że komórki skóry dostają silny bodziec do proliferacji regeneracji.

Aloe Barbabensis – został przywieziony z Barbadosu przez portugalskich żeglarzy. Była to jedyna roślina, która znosiła trudne warunki hodowania na statkach i była używana do leczenia ran. Jej właściwości antybakteryjne chronią skórę podrażnioną procedurami medycznymi i promują procesy gojenia.

Efekty

Zdjęcia pacjentki bezpośrednio po zabiegu laserowym oraz pacjentki z oparzeniem II stopnia.

OXYGENETIX

OXYGENETIX zdjęcia przed i po / fot. materiał prasowy

Charakterystyka produktu

– nie jest komedogenny (nie zatyka porów)

– ma beztłuszczową formułę

– bezzapachowy

– zawiera jedynie organiczne certyfikowane składniki

– zawiera filtr słoneczny SPF 25 ( UVA/UVB)

– nie wysusza skóry

– hipoalergiczny

– nie podrażnia wrażliwej skóry – bezpieczny do zastosowania po zabiegach inwazyjnych

– produkowany w laboratorium posiadającym certyfikat FDA

OXYGENETIX® korektor medyczny dostępny jest w 8 odcieniach. 

 Źródło: materiał prasowy 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ