Monday, April 22, 2024
Home / Kultura  / Otwarte warsztaty tańca – Tylko dla pań

Otwarte warsztaty tańca – Tylko dla pań

Zapraszamy do Dworku Białoprądnickiego na zajęcia z tańców polskich. Gwarantujemy zastrzyk pozytywnej energii i dobrą zabawę.

Otwarte warsztaty tańca

Otwarte warsztaty tańca

Zapraszamy do Dworku Białoprądnickiego na zajęcia z tańców polskich.  Zajęcia poprowadzi Milena Jurczyk – absolwentka Szkoły Baletowej w Gdańsku i Akademii Muzycznej w Warszawie. Gwarantujemy zastrzyk pozytywnej energii i dobrą zabawę.

Otwarte warsztaty tańca

Otwarte warsztaty tańca

Zapraszamy na zajęcia z tańców polskich i nie tylko prowadzone przez panią Milenę Jurczyk. W oparciu o tańce polskie i autorskie ćwiczenia koordynacyjne, gwarantujemy zastrzyk pozytywnej energii i dobrą zabawę. Koordynacja ruchowa w oparciu o polską muzykę ludową, będzie wiodącym elementem zajęć. Koordynacja jest jednym z najważniejszych składników sprawności motorycznej człowieka. Odgrywa ona bardzo duże znaczenie w sporcie, tańcu, ale także w życiu codziennym. Koordynacyjne zdolności motoryczne wyznaczają, bowiem w znacznym stopniu efektywność naszych działań i zachowań. Dzięki tym zajęciom przekonasz się, że sentencja „ w zdrowym ciele zdrowy duch” to nie puste słowa. Może to stanie się inspiracją do podjęcia regularnej aktywności ruchowej.

Zajęcia: 18-19.07.2013 g. 19.00-20.30

Koszt: 2 dni – 40 zł (2 x 90 min), pojedyncze zajęcia 20 zł

Miejsce: Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, Kraków, ul. Papiernicza 2

Kontakt: rozruchy2013@gmail.com; Katarzyna Skawińska: 600 967 870, Alicja Paleta: 608 456 731

***

Milena Jurczyk – absolwentka Szkoły Baletowej w Gdańsku i Akademii Muzycznej w Warszawie. Jest cenionym pedagogiem w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Gdańsku, pracując tam już 29 lat i wychowując wiele pokoleń tancerzy tańczących na scenach całego świata. Choreograf Zespołu Pieśni i Tańca „Jantar” Uniwersytetu Gdańskiego. Uhonorowana medalem dla zasłużonych Uniwersytetu Gdańskiego za wkład w rozwój artystyczny i wybitne osiągnięcia w dziedzinie rozwijania kultury studenckiej. Jest również w gronie sędziów w turniejach tańców narodowych w formie towarzyskiej. Współpracuje z wieloma znaczącymi ośrodkami na terenie kraju jako pedagog w zakresie różnych technik tanecznych. Prowadzi wykłady i zajęcia na kursach instruktorskich na terenie całego kraju. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała, kształcąc się m. in. w Argentynie (Stypendium CIOFF) i odbywając staże w szkołach tańca w Hiszpanii. Została dwukrotnie odznaczona za specjalny wkład w rozwój szkolnictwa artystycznego w Polsce przez Prezydenta Rzeczypospolitej oraz Ministra Kultury. Wśród wielu nagród otrzymywanych za wyniki i profesjonalne sukcesy w pracy znajdują się również nagrody Prezydenta Miasta Gdańska i Wojewody pomorskiego. W swojej pracy ceni sobie bardzo sympatię i zaufanie swoich uczniów. Od 2001 roku jest właścicielką Studia Tańca TTQ.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Home / Otwarte warsztaty tańca
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ