Tuesday, June 18, 2024
Home / Miasto Podróży  / Rozrywkowy zawrót głowy. Wielkie otwarcie Energylandii już w sobotę!

Rozrywkowy zawrót głowy. Wielkie otwarcie Energylandii już w sobotę!

Gotowi na wielkie otwarcie?

otwarcie energylandii

uż od 6 kwietnia Goście Energylandii znów będą mogli oddać się beztroskiej zabawie, która potrwa do 27 października / fot. materiały prasowe

Jest takie miejsce w malowniczych okolicach Krakowa, które pokochały całe rodziny. Energylandia, bo o niej mowa, od 5 lat zapewnia wysokiej jakości rozrywkę, którą docenia zarówno mały, jak i duży. Każdemu służy! Najnowocześniejszy Park Rozrywki w Polsce znajduje się w miejscowości Zator, zajmując aż 26 hektarów przeznaczonych na dostarczanie wrażeń i emocji swoim gościom. Już 6 kwietnia wielkie otwarcie Energylandii, gdzie Gości powitają animatorzy z pysznym szampanem. Zabawa gwarantowana!

Co roku tysiące spragnionych nowych doświadczeń turystów dociera do tego królestwa radości i beztroski. Energylandia wpisuje się idealnie w nowy ruch turystyki kulturowej o rozrywkowym charakterze, wpływając na rozwój regionu i uatrakcyjniając jego ofertę. Przekraczając granicę Energylandii, można się w niej zatracić, zapomnieć o wszystkich troskach i dać się porwać nieograniczonemu szaleństwu.

Nowy sezon w świecie zabawy

energylandia

Przekraczając granicę Energylandii, można się w niej zatracić, zapomnieć o wszystkich troskach i dać się porwać nieograniczonemu szaleństwu / fot. materiały prasowe

W najbliższą sobotę od godziny 10 bramy radosnego świata ponownie zostaną otwarte. Już od 6 kwietnia Goście Energylandii znów będą mogli oddać się beztroskiej zabawie, która potrwa do 27 października. Zabawa w 4 strefach tematycznych, to nie wszystkie atrakcje jakie dostarcza Park. Nie zabraknie również ciekawych pokazów kaskaderskich, koncertów i eventów specjalnych.
Rozwiązania usprawniające obsługę, nowe punkty gastronomiczne oraz zmiana aranżacji zieleni to tylko niektóre z elementów jakie zostały dopracowane po to, aby zapewnić Gościom jeszcze większy komfort. Wybierając się do Energylandii warto pamiętać, że jeden bilet wstępu zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich zgromadzonych tu atrakcji i rozrywek.

Najwyższy Hyperion i najszybszy Speed Water Coaster – perły Energylandii

Najszybszy Speed Water Coaster w Eneryglandii / fot. materiały prasowe

Energylandia rozbłysła jeszcze bardziej w 2018 roku, od kiedy bogatsza jest w dwie nowości – zwycięskie w skali nie tylko europejskiej, ale i światowej. Pierwsza z nich to Hyperion – najwyższy w Europie Mega Coaster liczący 77 metrów wysokości. Spadek z 80-metrów z prędkością 142 km/h, liczne zwroty czy panoramiczna fala, nie pozwalają o sobie zapomnieć na bardzo długo. Kolejnym powodem do ogromnej dumy parku jest najszybszy na świecie Speed Water Coaster – niedościgniony rekordzista w swojej kategorii. Atrakcja jest połączeniem rollercoastera i przejażdżki wodnej. Wznosi pasażerów na 60 metrów wysokości, osiągając przy tym zawrotną prędkość 110 km/h. Fani ekstremalnych przeżyć piszczą z zachwytu! Zwłaszcza, gdy w przypływie emocji zostają ostudzeni hektolitrami wody.

Park wypełniony muzyką

Już pod koniec czerwca rozpoczną się największe festiwale muzyczne, które będą nam towarzyszyć przez całe lato! Każde wydarzenie to inny styl muzyczny, rożna oprawa artystyczna, ale łączy je jedno – największe Gwiazdy w tym samym miejscu.

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ