Wednesday, July 17, 2024
Home / Inne  / Nowe Miejsca  / Otwarcie butiku Stefanel w Galerii Mokotów

Otwarcie butiku Stefanel w Galerii Mokotów

10 października w Galerii Mokotów w Warszawie miało miejsce otwarcie butiku marki STEFANEL. Zaproszonych gości witał osobiście Giuseppe Stefanel, syn założyciela marki.

10 października 2012 w Galerii Mokotów odbyło się oficjalne otwarcie nowego concept store marki STEFANEL. Warszawa to kolejna stolica na mapie Europy, którą odwiedził syn twórcy marki Stefanel. Licznie zebranych gości, dziennikarzy i celebrytów osobiście witał sam Giuseppe Stefanel.

Joanna Sokołowska-Pronobis i Agnieszka Więdłocha

Zdjęcie 1 z 15

fot. Engelbrecht

[Not a valid template]

Stefanel na rynku polskim istnieje od 2005 roku i posiada już 13 sklepów w czym 5 w samej Warszawie. Nowa aranżacja butiku doskonale odzwierciedla filozofię marki łącząc nowoczesność, tradycję, elegancję i zmysłowość.

Na inauguracji nowego concept store zaprezentowana została także kolekcja AW 2012/13. Kluczowe dla kolekcji są : styl i jakość, szyk i ponadczasowość, maksymalna wygoda i luksus. Kaszmirowe swetry zdobyły uznanie niejednego gościa, dodajmy iż właśnie kaszmir różnej grubości i przede wszystkim wysokiej jakości jest znakiem rozpoznawczym marki STEFANEL. Świadectwem historii i doświadczenia budowanego na przestrzeni lat owej marki są najlepsze dzianiny o modnym kroju i rozsądnej cenie. Obok kaszmirowych swetrów pokazano stylowe kapelusze, oryginalne torebki, klasyczne spodnie i eleganckie marynarki a wszystko to w kolorystyce burgundu, ciemnej zieleni, szarości, brązów czy też lodowej bieli. Dopełnianiem kolekcji były buty z elementami skóry zwierzęcej i zamszu.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ