Wednesday, May 29, 2024
Home / PARTNER MK  / Otocz się niezwykłą aurą

Otocz się niezwykłą aurą

Z akcentem na relaks

fot. Katarzyna Jabłońska

W piękny, czwartkowy, jesienny poranek mieliśmy okazję otoczyć się cudownie pachnącymi kosmetykami pielęgnacyjnymi

 

Niektórzy biegli do pracy, inni na spotkania, a my w niezwykłej atmosferze, wśród dziennikarek i influencerek poznawaliśmy nowości od firmy Aura Distribution. Śniadanie prasowe odbyło się w Upper Deck Wine& Cocktail Bar w Hali Koszyki. Wśród produktów nie zabrakło nowości, a także propozycji na świąteczne prezenty. Właścicielka, Aldona Wołoszyn, przedstawiła pokrótce historię firmy, zapraszając nas do świata koreańskich kosmetyków i rytuałów pielęgnacyjnych. To był prawdziwy relaks na duszy, a także dla ciała, ponieważ goście opuścili śniadanie z upominkami od Aurashop.pl

Fot. Katarzyna Jabłońska, Dominika Soćko i Ewa Pietrzykowska/Zwierciadło

Kobiecy biznes

AURA DISTRIBUTION istnieje na rynku ponad 12 lat. Specjalizuje się w dystrybucji najlepszych koreańskich marek kosmetycznych takich, jak: Cettua, Helloskin Jumiso, Quret, Look at me, Shangpree. Zdobyte doświadczenie od 2019 roku wykorzystuje w produkcji własnych marek, jak Aura Naturals oraz współpracy z licencjami: Pusheen, Harry Potter czy Friends. Prawdziwą furorę robią też kule do kąpieli Bubble T. Jest to firma stworzona przez kobiety dla kobiet, dla których kosmetyki to pasja, miłość i pozytywna aura. Wszystkie produkty są w pełni tworzone w Polsce przy udziale polskich producentów, laboratoriów oraz asesorów kosmetycznych.

Ekipa Aura Distribution / fot. Kasia Jabłońska

Zrelaksuj się

Wsłuchiwanie się w potrzeby klientów inspirują firmę do dalszej działalności i tworzenia produktów uwzględniając ich uwagi. Tu każda kobieta poczuje się zadbana i dopieszczona. Oferta kosmetyków jest przepełniona przystępnymi cenowo, znanymi i uwielbianymi przez Koreanki markami kosmetycznymi do codziennej pielęgnacji skóry – od oczyszczania, poprzez pielęgnację i ochronę. Tym sposobem podkreślisz swoją kobiecość i pozwolisz na chwilę zapomnienia, relaksu czy odprężenia.

Fot. Katarzyna Jabłońska

Produkty dostępne w Aura Shop

Linie produktowe Aura Distribution są dostępne w Aura Shop i można je podzielić na 4 grupy:

 

• produkty licencjonowane
• pielęgnacja koreańska
• zestawy prezentowe
• kosmetyki naturalne

 

Panowie również znajdą tu coś dla siebie. Linia 18.21 Men Made to produkty 3w1: żel pod prysznic, szampon i odżywka oraz pomada do włosów Opakowania na pewno przyciągną uwagę niejednego mężczyzny. Płyn umieszczony jest bowiem w butelkach stylizowanych na bourbona! Zaraz po otwarciu zapach pikantnej wanilii, egzotycznego drewna, piżma i tytoniu nie daje o sobie zapomnieć. Jest to fantastyczny pomysł na niebanalny prezent.

Fot. Katarzyna Jabłońska

Współpraca i partnerstwo

Od lat Aura Distribution współpracuje z producentami kosmetyków w Ukrainie. Na szczęście partnerzy nadal działają i produkują ulubione przez wszystkich kosmetyki do pielęgnacji ciała, m.in. słodkie mydełka owocowe o soczystych zapachach. Firma wspiera Ukrainę poprzez składanie kolejnych zleceń, aby przedsiębiorstwa pomimo wojny nadal działały, generowały zyski, a ludzie mieli miejsca pracy. Faktyczna i bezpośrednia pomoc to jest to, na czym Aura Distribution bardzo zależy.

 

Produkty Aura Distribution można zakupić online w sklepie AuraShop.pl oraz w wybranych drogeriach na terenie całej Polski.

 

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ