Wednesday, July 17, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Ostatnia szansa na stylowe zakupy z Dorotą Wróblewską

Ostatnia szansa na stylowe zakupy z Dorotą Wróblewską

Swoje zgłoszenia do konkursu „Stylowe Zakupy” można wysyłać za pośrednictwem portalu poświęconego tematyce street fashion jeszcze tylko przez kilka dni!

POD NASZYM PATRONATEM

W myśl stwierdzenia, że moda o wiek nie pyta serwis przylapaninamodzie.pl wraz z producentka pokazów, promotorka mody, autorka kampanii społecznej „Moda dla każdego”, Dorotą Wróblewską szukał przez cały rok ciekawie ubranych osób w dojrzałym wieku. Swoje zgłoszenia do konkursu „Stylowe Zakupy” można wysyłać za pośrednictwem portalu poświęconego tematyce street fashion jeszcze tylko przez kilka dni! 

STYLOWE-ZAKUPY

fot. materiał prasowy

Dojrzałe piękno zrewolucjonizowało w tym sezonie rynek mody. Coraz więcej marek decyduje się na kampanie, których twarzami zostają kobiety i mężczyźni mający powyżej 40., 50. a nawet 60. lat. To dowód na to, że moda jest dla każdego, bez względu na wiek. Z tej właśnie idei narodził się konkurs organizowany przez serwis „Przylapaninamodzie.pl”. Wspólnie z Dorotą Wróblewską serwis poszukuje ciekawie ubranych dojrzałych osób, które mają odwagę udowodnić, że moda nie zna wieku. Zgłoszenia można przesyłać jeszcze przez kilka dni, czyli do końca roku.

Aby wziąć w nim udział należy przesłać minimum jedno zdjęcie stylizacji za pomocą zakładki konkursowej dostępnej na stronie: www.przylapaninamodzie.pl/konkursy/stylowe-zakupy-dorotawroblewska
Liczba stylizacji zgłoszonych do konkursu jest nieograniczona. Konkurs trwa do 31.12.2015 r.

Każdego miesiąca Dorota Wróblewska wyróżnia najciekawszą stylizację spośród nadesłanych zgłoszeń. Autor lub autorka nagrodzonego zdjęcia otrzymuje bon na zakupy o wartości 300 zł. Ze wszystkich wyróżnionych osób podczas gali „Przyłapani na modzie”, która odbędzie się 12 lutego 2016 roku, zostanie wybrana najlepsza stylizacja. Zwycięzca otrzyma główną nagrodę, czyli zakupy z Dorotą Wróblewską o wartości 2000 zł.
Więcej szczegółów na: http://www.przylapaninamodzie.pl/konkursy/stylowe-zakupy-dorota-wroblewska/

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ