Monday, April 22, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Ośmielisz się na… więcej koloru?

Ośmielisz się na… więcej koloru?

Pierwsze dni wiosny już za nami, prognozy pogody coraz bardziej optymistyczne zachęcają do wiosennych zakupów. Eksperci i kreatorzy mody zaprosili na wybiegi i do naszych szaf pastele i kolory tęczy, które królują w kolejcjach DKNY,

Pierwsze dni wiosny już za nami, prognozy pogody coraz bardziej optymistyczne zachęcają do wiosennych zakupów. Eksperci i kreatorzy mody zaprosili na wybiegi i do naszych szaf pastele i kolory tęczy, które królują w kolejcjach DKNY, Burberry , Louboutin czy Fendi.

Ośmielisz się na... więcej koloru?

Zdjęcie 1 z 9

fot. sklep.ekstraszpilki.pl

 

Najśmielsze kolory najłatwiej „ wypróbować” na butach, które ożywia nawet najbardziej stonowaną klasyczną stylizację. Sklep z butami sklep.ekstraszpilki.pl ma niezwykle ciekawą ofertę, w której na szczególną uwagę zasługują „meliski”- buty na koturnach w kolorach malinowego różu , czy limonkowej zieleni. Melisa od kliku sezonów proponuje obuwie wykonane z miękkiej , dopasowanej do stopy delikatnej gumy. Obuwie proponowanej jest zarówno w na koturnie jak i w wersji balerinka. Z opinii jakie można znaleźć na popularnych portalach internetowych wynika, że nie ma szansy by koturn uległ uszkodzeniu na nierównym chodniku. Z pewnością powrót do domu w czasie burzy nie pozbawi nas ulubionej pary butów. Koturny świetnie sprawdzą się i do wiosennej kwiecistej sukienki, jak i do dżinsowych rurek.

Cena przyjemnie zaskakuje – 89 zł – Buty dostępne w rozmiarach 36-41.

[Not a valid template]

Dla Pań które preferują klasyczne wzory i kolory fajnym dopełnieniem wiosennej garderoby będą balerinki – Uwagę zwracają baleriny wykonane z przezroczystego plastiku, w środkowej części cholewki – z czarnym noskiem i piętką, a także czarne baleriny – meliski z krwistoczerwoną kokardą ( 22 zł !!!). Możemy wybierać spośród białych lakierowanych balerinek i zdobionych cyrkoniami i ćwiekami.

Buty są dostępne w rozmiarze 36- 41

Zapraszamy do naszego sklepu sklep.ekstraszpiliki.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ