Monday, February 26, 2024
Home / PARTNER MK  / Oryginalny wieczór panieński – poznaj najlepsze propozycje!

Oryginalny wieczór panieński – poznaj najlepsze propozycje!

W taki wieczór warto stracić głowę

Wieczór panieński

Wieczór panieński wart jest, by go starannie zaaranżować / fot. Pexels

Chociaż to najczęściej o ślubie i weselu mówi się w kontekście okazji, które zdarzają się raz w życiu i które należy szczególnie celebrować, nie inaczej jest z wieczorem panieńskim. Już wkrótce wychodzisz za mąż? Przeczytaj ten artykuł i poznaj wyjątkowe sposoby na uczczenie ostatnich dni w stanie wolnym! Znajdziesz tu oryginalne propozycje, jak wieczór panieński z Ekspedycją Express

 

Wieczór panieński w ulubionym barze lub klubie

Zacznijmy od pomysłu, który sprawdzi się przede wszystkim w przypadku osób, które organizacją wieczoru panieńskiego zajmują się na ostatnią chwilę. W takiej sytuacji większość z nas ucieka się do sprawdzonych sposobów na dobrą zabawę. Do tej kategorii należy impreza w gronie najbliższych przyjaciółek i koleżanek w ulubionym barze lub dyskotece. Jeśli jednak co piątek czy sobotę wychodzisz ze znajomymi do klubu, na ten specjalny wieczór zaplanuj coś naprawdę wyjątkowego, jak gry terenowe. Pamiętaj, że za mąż nie wychodzi się codziennie. To nie może być kolejny wieczór, który spędzasz w ten sam sposób, co swoje urodziny czy inne coroczne święto.

Niezapomniany wieczór panieński: Ekspedycja Express

Nie każdy jest jednak mistrzem improwizacji i wirtuozem kreatywności. Właśnie dlatego organizację tak ważnego przedsięwzięcia, które musi być dopracowane pod każdym względem, warto poświęcić specjalistom mającym już na swoim koncie podobne imprezy. Jeśli chodzi o wieczór panieński, Ekspedycja Express ma w swojej ofercie kilka naprawdę dobrych propozycji – odwiedź jej stronę i sprawdź, czy któraś z nich nie wpisuje się w Twoje potrzeby.

Wśród popularnych atrakcji na ten wieczór warto wymienić chociażby BeerPonga czy grę Jenga, która najlepiej sprawdza się w wersji mega. W tym szczególnym dniu najwięcej uwagi należy oczywiście poświęcić pannie młodej i przygotować specjalne zadania tylko dla niej.

Popularne gry terenowe: gra miejska

Jednym z najlepszych pomysłów na wieczór panieński są gry terenowe. Organizowane są one w większości dużych miast i zazwyczaj trwają kilka godzin. Uczestnicy podzieleni są na zespoły i wspólnie rozwiązują różnego rodzaju zagadki i wykonują zadania. To atrakcja, którą możesz przygotować samodzielnie, ale ostrzegamy, że nie jest to proste zadanie. Rozważ więc skorzystanie z gotowych ofert w Twojej okolicy lub połącz wieczór panieński z wycieczką do jednego z większych miast, na przykład do Wrocławia.

Wieczór panieński: Ekspedycja Express i motyw znany z telewizji

Na koniec zostawiliśmy najciekawszą propozycję na wieczór panieński, autorstwa wspomnianej już Ekspedycji Express. Na pewno pamiętasz znany i lubiany program Agent, który okazał się telewizyjnym hitem. Wielu widzów podczas śledzenia losów bohaterów tego reality show wyobrażało sobie siebie na ich miejscu. Wieczór panieński to chyba najlepszy moment na zrobienie czegoś szalonego i przekucie tych marzeń w rzeczywistość! Wraz ze swoimi przyjaciółkami możesz zagrać wówczas w grę Sabotażysta, której zasady są zbliżone do tych rządzących Twoim ulubionym programem.

Źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • blanka 17 marca, 2022

    Moje dziewczyny sie postarały zebym miała oryginalny panieński zabierajac mnie do Leszna na lot w tunelu aerodynamicznym. Spodziewałam się wyjścia do klubu a tu taka niespodzianka. Było fajnie. Mam zamiar jeszcze raz odwiedzić to miejsce

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ