Sunday, April 14, 2024
Home / PARTNER MK  / Oryginalny sposób aranżacji wnętrz

Oryginalny sposób aranżacji wnętrz

A Ty? Jak dopieścisz podłogi w nowym mieszkaniu?

Płytki Chevron w kuchni

fot. Terry Magallanes / Pexels

Ceramika to wciąż najczęściej wykorzystywany materiał do wystroju pomieszczeń. Płytki Chevron stanowią jeden z najciekawszych sposobów modyfikacji klasycznego wzoru płytek ceramicznych. Ich charakterystyczny wygląd oraz sposób układania na powierzchni płaskiej zwany jest często jodełkowym bądź zygzakowatym. Oryginalny układ przyciąga spojrzenia i powoduje, że wnętrza nabierają zupełnie nowego charakteru

 

Układanie płytek w jodełkę, to ciekawy i prosty sposób na udekorowanie pomieszczenia w unikalny sposób, stosując najprostsze metody. Płytkę Chevron docenią wszystkie osoby, które poszukują ciekawych propozycji pozwalających na połączenie nowoczesności z klasycznymi atutami. Poniższy artykuł przedstawia wszystkie zalety, jakie wiążą się z zastosowaniem w swoim domu płytek Chevron, które doceniane są przez projektantów na całym świecie.

Co wyróżnia ceramiczne płytki Chevron?

Układ płytek Chevron umożliwia wykorzystanie materiałów o monotonnych barwach w ciekawy i inspirujący sposób. W przypadku płytki Chevron akcent położony jest na sposób układania płytek ceramicznych, dlatego z reguły występują one we wzorach imitujących drewno bądź kamień. Warto zaznaczyć jednak, że wszyscy miłośnicy kolorowych i niekonwencjonalnych wzorów znajdą dla siebie odpowiednie produkty, świat płytek Chevron jest niezwykle bogaty. Istotą układu płytek Chevron jest znany od wieków wzór występujący w tkaninach i tapetach, a więc dwie podobne płytki, które stanowią swoje lustrzane odbicie. Elementy te układa się względem siebie pod ostrym kątem. Największą popularnością cieszą się płytki Chevron występujące w drewnopodobnych wzorach, spowodowane jest to tym, że układ jodełkowy w naturalny sposób potrafi podkreślić piękno drewna. Dla wszystkich osób, które poszukują pośrednich rozwiązań, polecane są płytki Chevron w stylu włoskim bądź hiszpańskim, ceramika ta charakteryzuje się wysoką jakością oraz niepowtarzalnym designem. Wśród rozbudowanej oferty klienci znajdą płytki Chevron przeznaczone do układania na podłogę, jak również na ścianę.

W jakich pomieszczeniach płytki tej marki sprawdzą się najlepiej?

Nie da się udzielić na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Najważniejszą zaletą płytek Chevron jest przede wszystkim ich uniwersalność, która pozwala na różnorodne wykorzystanie. Duży wybór wzorów, kolorów oraz formatów powoduje, że klienci z łatwością dostosują płytki do danego pomieszczenia i własnych upodobań. Płytki Chevron to idealny dodatek dekoracyjny, który umożliwi twórcze i unikalne zaaranżowanie pomieszczeń w domu.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Magda 29 marca, 2022

    płytki ceramiczne są dobrym wyborem do kuchni, gdzie panują trudne waruni każdego dnia https://elementarzprojektanta.pl/plytki-podlogowe-do-kuchni-jakie-wybrac/

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ