Saturday, March 2, 2024
Home / Moda  / Oryginalny prezent ślubny? Postaw na drewniane zegarki!

Oryginalny prezent ślubny? Postaw na drewniane zegarki!

Ten prezent musi być naprawdę wyjątkowy!

zegarek drewniany, czas, gadżety, moda

Stylowy drewniany dodatek do stylizacji / fot. materiały prasowe

Drewniany zegarek to dopełnienie nowoczesnego stylu / fot. materiały prasowe

 

Nie ma na świecie dwóch takich samych osób, tej samej miłości ani historii, która miałaby się wydarzyć jeszcze raz. Ślub to wyjątkowy czas zarówno dla pary młodej, jak i gości biorących udział w ceremonii. W tym oto momencie, dwie osoby zostają ze sobą połączone już na zawsze. Z tej właśnie okazji, jako goście i świadkowie tego pięknego dnia, pragniemy obdarować tych szczęśliwców czymś unikatowym, oryginalnym i wyjątkowym. Co wyjątkowego ma w sobie drewniany zegarek? Przekonajmy się.

 

drewniany zegarek, marka zegarków, styl

W wydaniu kobiecym / fot. materiały prasowe

 

Naturalnie piękny

rezzwood, prezent ślubny, drewniany zegarek, moda

Drewniany zegarek Rezzwood / fot. materiały prasowe

Drewniany zegarek to oznaka wytworności i dobrego stylu. Wykonany z naturalnych surowców, zegarek z drewna Rezzwood jest produktem jedynym w swoim rodzaju – dokładnie tak jak miłość pary młodej. Na świecie nie ma dwóch takich samych drzew, a czas nie stoi w miejscu, dlatego nie ma możliwości, aby kilka zegarków posiadały dokładnie takie same cechy. Prezenty dawane z serca, niosą ze sobą zawsze jakąś mądrość oraz głębię. Do tej kategorii zaliczamy drewniane zegarki, które są wykonywane ręcznie, ze szczególną dokładnością i ogromną precyzją – tak, aby ich wygląd oraz kształt cieszył oko kupującego.

 

 

 

 

 

 

Czas jest pojęciem względnym

Mówi się, że szczęśliwi czasu nie liczą. Czy słusznie? Nie do końca. Żyjemy w czasach, w których wszyscy nieustannie się spieszą. Praca, dom, dzieci, zajęcia dodatkowe…no, może czasem szybka kolacja z najbliższymi. Jak to wszystko ze sobą pogodzić? Nie każdemu się to udaje. W jaki sposób ma w takim razie pomóc drewniany zegarek? Wydawać by się mogło, że to bez znaczenia…a jednak. Zegarek, jako prezent ślubny ma w sobie dużą moc. Przypomina młodym, że jeszcze nie tak dawno przystąpili do czegoś wyjątkowego, obiecali sobie miłość na dobre i na złe. Od sakramentalnego „TAK” czas zaczął płynąć zupełnie inaczej – wspólnie, a drewniany zegarek jest tego doskonałym symbolem.

 

zegarek drewniany, czas, gadżety, moda

Drewniany dodatek do stylizacji / fot. materiały prasowe

 

Prosto z serca

Prezenty wyróżniające się na tle innych, posiadające ukryte znaczenie to najwspanialszy typ podarunku, jaki tylko możesz komuś ofiarować. W przeciwieństwie do innych rzeczy materialnych, drewniany zegarek jest połączeniem praktyczności i symboliki. W tym przypadku trudno tu mówić o możliwości nietrafienia w gust pary młodej. Naturalny, urzekający i nieziemsko piękny zegarek na ręce kobiety oraz mężczyzny wygląda zjawiskowo, a w przypadku pary młodej – niezwykle romantycznie.

Prezent ślubny wcale nie musi być kopertą wypełnioną pieniędzmi. Drewniany zegarek to elegancki, wytworny oraz bardzo praktyczny prezent, który z pewnością zostanie doceniony i zapamiętany. Przełam stereotyp i postaw na oryginalność. Pamiętaj, że prezenty dawane z miłości są najwięcej warte!

Sprawdź kolekcję zegarków drewnianych marki Rezzwood.

Oceń artykuł
2 komentarze
 • Ringa 13 lipca, 2018

  Widzialam te zegarki i podobaja mi się. Wygladaja naprawdę stylowo. Jednak sama jestem zdania,że lepiej jest kupić sobie jakiś porządny standardowy zegarek dobrej firmy. Niz drewniany, który pewnie niedługo wyjddzie z mody 😉

  Ze swojej strony polecam firmę Michael Kors:
  http://www.czaszegarkow.pl/michael-kors-c-1068.html

  Zegarki naprawdę dobrze wykonane, jest to zdecydowanie najwyższa jakość 🙂

 • Milena 4 listopada, 2018

  Miałem spinki od Rezzwooda na swoim ślubie 🙂 super sprawa! co do ich zegarków to ich nie widziałem ale mam aktualnie jeden Polskiej marki Priam:
  https://www.priam.com.pl/drewniane-zegarki

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ