Friday, April 19, 2024
Home / PARTNER MK  / Oryginalny prezent na rocznicę ślubu

Oryginalny prezent na rocznicę ślubu

Zawsze od serca

prezent na rocznicę ślubu

fot. Unsplash

Rocznica ślubu to ważna okazja, podczas której małżonkowie wręczają sobie nawzajem prezenty, a także otrzymują je od bliskich i znajomych. Co kupić na rocznicę ślubu, by zaskoczyć obdarowywaną osobę kreatywnym pomysłem?

 

Prezenty na rocznicę ślubu dla małżonka lub małżonki

Prezent na rocznicę ślubu powinien być dobrze przemyślany, by druga połówka widziała, że w jego wybór włożyło się czas i uwzględniło się jej zainteresowania oraz potrzeby. Ciekawym pomysłem, który umożliwia wspólne przeżycie niezapomnianych chwil, jest wycieczka w miejsce, które ma dla pary szczególne znaczenie. Może to być miejsce, w którym małżonkowie się poznali lub przeżyli inne ważne chwile. Wśród innych propozycji wymienić można urozmaicenie wspólnego wieczoru np. romantycznym rejsem statkiem z kolacją i winem. Na dłuższy wypad warto wybrać weekend w SPA czy voucher na weekend dla dwojga.

 

Świetnie sprawdzają się także spersonalizowane prezenty na rocznicę ślubu. W Internecie dostępnych jest wiele śmiesznych lub wzruszających podarunków z możliwością dodania własnego nadruku, grawerunku czy po prostu imienia drugiej połówki. Popularnością cieszą się m.in. kubki, poduszki czy koszulki z wybranymi napisami oraz grafikami. Bardziej nietypowym podarunkiem będzie np. butelka wina czy szampana z personalizowaną etykietą. Oryginalny prezent na rocznicę ślubu dla męża stanowi album ze zdjęciami małżonków posegregowanymi chronologicznie od momentu poznania się. Taki upominek daje możliwość sięgnięcia wspomnieniami do wspólnie przeżytych chwil i wywołuje wiele emocji. Szukając podarunku na rocznicę ślubu zawsze należy uwzględniać zainteresowania i preferencje ukochanej osoby. W zależności od jej charakteru warto skorzystać z pomysłu, który wywoła uśmiech na twarzy lub wzruszenie.

Prezenty na rocznicę ślubu dla rodziców

Nie tylko małżonkowie wręczają sobie nawzajem upominki z okazji rocznicy ślubu. Jeśli zbliża się termin święta rodziców, również warto pomyśleć o ciekawym podarunku. Można zdecydować się np. na praktyczny element wyposażenia domu z personalizowanymi detalami, taki jak kieliszki do wina. Rodzice będą z pewnością zaskoczeni i wzruszeni, gdy otrzymają osobisty fotoportret ze swoimi podobiznami. Dobry wybór stanowi też zestaw ręczników z wyszytymi inicjałami pary lub świeca zapachowa umilająca długie wieczory.

 

Jeśli rodzice lubią niespodzianki, można zdecydować się na wykupienie im pobytu w luksusowym SPA, sfinansowanie kolacji w ekskluzywnej restauracji bądź masażu. Takie oryginalne prezenty na rocznicę ślubu umożliwią małżonkom spędzenie więcej czasu razem i sięgnięcie pamięcią do młodości. Ciekawym świata rodzicom może spodobać się otrzymanie upominku w postaci kursu tańca czy innej nowej aktywności. To świetna okazja na przypomnienie, że warto nabywać nowe doświadczenia w każdym wieku.

Prezenty na rocznicę ślubu dla znajomych

Jeśli dobrzy znajomi obchodzą niedługo rocznicę ślubu, warto obdarować ich żartobliwym upominkiem. Takie prezenty mogą nawiązywać do cech charakteru małżonków lub do popularnych stereotypów na temat związków. Świetnie sprawdzą się np. zestawy koszulek lub kubków z pasującymi do siebie napisami. Jeśli znajomi są fanami wysokoprocentowych trunków, można kupić butelkę wina czy szampana z liczbą odpowiadającą obchodzonej rocznicy na etykiecie, a także personalizowane kieliszki. Prostym, a zarazem oryginalnym pomysłem będzie bombonierka z elegancko zapakowanymi pralinami w nietypowych kształtach.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ