Saturday, April 20, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Meble i akcesoria  / Oryginalne łóżka dziecięce od MeblujDom.pl – wypoczynek i zabawa

Oryginalne łóżka dziecięce od MeblujDom.pl – wypoczynek i zabawa

...czyli dwa w jednym

Łóżko dziecięce

fot. materiał Partnera

Czeka Cię zakup łóżka dziecięcego do pokoju Twojej pociechy? Wybierz takie, które stanie się czymś więcej niż komfortowym miejscem do spania. Nowoczesne łóżko dla dziecka może stanowić prawdziwe centrum rozrywki, które inspiruje i rozbudza wyobraźnię. Wystarczy tylko popatrzeć na jego zakup mniej szablonowo. Łóżko młodzieżowe chłopięce w kształcie samochodu? Mebel z rysunkowymi wstawkami, które może wybrać dziecko? Łóżko młodzieżowe dziewczęce niczym z baśni o wróżkach? A może modny, designerski mebel z praktycznymi funkcjonalnościami, idealny dla nastolatka? W sklepie MeblujDom.pl znajdziesz je wszystkie!

 

Łóżko dziecięce w kształcie samochodu

Twój syn marzy o tym, by zostać strażakiem, dokładnie tak jak Wojtek, bohater popularnej książki dla dzieci? A może jest wielkim fanem Zygzaka McQueena albo Batmana? W takim razie wręcz stworzone będzie dla niego łóżko młodzieżowe chłopięce, które wygląda jak bajkowe auto! W sklepie internetowym MeblujDom.pl jest ich do wyboru, do koloru – i to dosłownie. Dzięki temu bez problemu dobierzesz je do zainteresowań Twojego dziecka, a także do wystroju jego pokoju. Wśród mebli inspirowanych motoryzacją znajdziesz m.in. ciemne łóżko dziecięce dla fana człowieka-nietoperza czy też oryginalny mebel w kształcie wozu strażackiego. Nie można nie wspomnieć też o kilkunastu wersjach kolorystycznych łóżka dziecięcego z motywem słynnej bajkowej wyścigówki.

Kolorowe łóżko do pokoju dziecięcego

Inne, bardziej klasyczne, a jednocześnie równie atrakcyjne rozwiązanie do pokoju Twojej pociechy, to któreś spośród łóżek dziecięcych z różnego rodzaju kolorowymi wstawkami z przodu i z tyłu ramy. Na stronie MeblujDom.pl tego typu łóżka dostępne są aż w kilkudziesięciu wariantach. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić łóżko młodzieżowe dziewczęce, chłopięce czy uniwersalne, wśród nich znajdziesz takie, które idealnie wpisze się w charakter Twojego dziecka oraz w styl, który panuje w jego małym królestwie. Do wyboru są tam m.in. motywy baśniowe, sportowe, zwierzęce czy motoryzacyjne. Nie mogło tam też zabraknąć bohaterów takich bajek, jak „Mój mały kucyk”, „Tomek i przyjaciele” czy „Auta”.

Nowoczesne łóżka dziecięce dla młodzieży

A może interesuje Cię bardziej uniwersalne, a jednocześnie oryginalne łóżko do pokoju dziecięcego, które zostanie z Twoją pociechą na dłużej? We wspomnianym przez nas sklepie internetowym kupisz też wielofunkcyjne łóżka dziecięce, które mogą pełnić również rolę kanapy i schowka na różne bibeloty, nie tylko pościel. Mowa tu zarówno o meblach parterowych, jak i piętrowych. Wśród nich dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza łóżka o szerokości 90 cm i długości 200 cm. Wszystko dlatego, że łóżko 90×200 dla dziecka może służyć zarówno przedszkolakowi, jak i młodzieży w wieku szkolnym. Tak jak już nadmieniliśmy, większe meble mają też z reguły bardziej uniwersalny wygląd, dzięki czemu spodobają się nie tylko maluszkom, ale i nastolatkom.

 

Opisywane przez nas łóżka dziecięce, a także o wiele więcej, kupisz tutaj: https://meblujdom.pl/434-lozka-dzieciece

Źródło: materiał Partnera MK

TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ