Monday, July 22, 2024
Home / Moda  / Design  / Oryginalne akcesoria kuchenne

Oryginalne akcesoria kuchenne

Kuchnia może mieć wiele twarzy. Jedni preferują wystrój w stylu nowoczesnym, inni bardziej klasyczny, a jeszcze inni niezwykle wysmakowany styl retro. Choć różnią się one od siebie, to nie da się ukryć, że w każdym

Ambition chlebak z wysuwaną deską do krojenia

Ambition chlebak z wysuwaną deską do krojenia / fot. materiał prasowy

Kuchnia może mieć wiele twarzy. Jedni preferują wystrój w stylu nowoczesnym, inni bardziej klasyczny, a jeszcze inni niezwykle wysmakowany styl retro. Choć różnią się one od siebie, to nie da się ukryć, że w każdym przypadku niebagatelną rolę grają dodatki, które nadają wnętrzu charakteru. 

Ambition chlebak z wysuwaną deską do krojenia

Ambition chlebak z wysuwaną deską do krojenia / fot. materiał prasowy

Oryginalne akcesoria pełnią nie tylko rolę dekoracyjną. Dla tych, którzy w kuchni oddają się kreatywnemu gotowaniu, stanowią niebanalny i funkcjonalny gadżet. W sklepach znajdziemy mnóstwo różnorodnych modeli, które niekiedy są bardzo designerskie. Jeśli wystrój naszej kuchni wzbogacimy o takie elementy, możemy być pewni, że przyrządzenie rozmaitych potraw będzie o wiele przyjemniejsze.

Wystarczy zacząć od zmiany chociażby deski do krojenia na bardziej stylową, jak np. szklane deski do krojenia Zassenhaus lub Joseph Joseph. Naszej uwadze nie powinien również umknąć komplet 3 eleganckich desek Rig-Tig.

Niebanalnym gadżetem w kuchni może być również chlebak. Klasyczne, plastikowe modele ustępują miejsce bardziej efektownym wykonanym ze stali nierdzewnej lub drewna, w mniej lub bardziej fantazyjnych kształtach. Wystarczy zerknąć na elegancki chlebak Ambition ze stali nierdzewnej lub oryginalne pojemniki na pieczywo Wesco, by przekonać się o sporej różnorodności.

Nowoczesne akcesoria kuchenne pozwalają na naprawdę kreatywne zagospodarowanie przestrzeni. Rewelacyjnym zakupem może okazać się np. rozkładana suszarka na naczynia Black + Blum High Dry dostępna w kilku wariantach kolorystycznych lub silikonowy ociekacz na wodę marki Joseph Joseph.

Jeśli dobrze się rozejrzymy, znajdziemy o wiele więcej intrygujących wizualnie akcesoriów kuchennych. Te w fantazyjnych kształtach i kolorach zdecydowanie nie zasługują na to, by chować je głęboko w szufladzie. Prezentują się na tyle intrygująco, że warto je wyeksponować na kuchennym blacie lub w innym miejscu. Wystrój kuchni zdecydowanie na tym zyska.

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Krzysiek 3 października, 2013

    Bardzo dużo fajnych, 'dizajnerskich’ akcesoriów jest w sklepie liop.pl – od razu jest i ciekawiej, i wygodniej. Sam używam produktów od nich i naprawdę, zarówno jakość jak i wygląd są bez zastrzeżeń.

  • 바카라사이트 20 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Read More Information here to that Topic: miastokobiet.pl/oryginalne-akcesoria-kuchenne/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ