Sunday, June 16, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Joanna Kulig czy Paweł Pawlikowski? Zobacz TOP 5 najlepszych stylizacji Orły 2019

Joanna Kulig czy Paweł Pawlikowski? Zobacz TOP 5 najlepszych stylizacji Orły 2019

Laureatów już znamy, a kto wyglądał najlepiej?

Kadr z filmu "Zimna wojna" z Joanną Kulig i Tomaszem Kotem jako tło do rozdania statuetek Orły 2019

„Zimna wojna” /fot. FLICKR

W poniedziałkowy wieczór, 25 marca w Warszawie odbyła się 21. gala rozdania statuetek Polskiej Szkoły Filmowej. Jest to najbardziej pożądana i prestiżowa polska nagroda przez aktorów. W Teatrze Polskim na czerwonym dywanie pojawił się tłum gwiazd m.in. Joanna Kulig, Paweł Głowacki, Marta Nieradkiewicz i Paweł Pawlikowski z Małgorzatą Belą. Wiele wspaniałych artystów otrzymało statuetki, a kto wypadł najlepiej na uroczystym rozdaniu nagród Orły 2019? Zobaczcie ich stylizacje!

5. Gabriela Muskała

Laureatka nagrody Orły 2019 w kategorii Odkrycie roku na galę wybrała klasykę – czarną sukienkę z delikatnymi ozdobami tuż przy dekolcie. Wygląda tak jak na prawdziwą gwiazdę przystało!

4. Aleksandra Konieczna

Aktorka i reżyserka teatralna, laureatka statuetki Orły 2019 za kobiecą rolę drugoplanową w filmie Jak pies z kotem, na rozdaniu nagród zaprezentowała się w czarnej, długiej sukni z opadającymi ramionami i mocno podkreślonymi czerwonymi ustami.  Takiej stylizacji mogłaby jej pozazdrościć sama Marylin Monroe.

3. Paulina Drażba

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna wybrała elegancki w soczystym, czerwono-pomarańczowym kolorze kombinezon, w którym wyglądała elegancko i kobieco.

2. Karolina Nowakowska

Aktorka na gali Orły 2019 pokazała się w długiej, seksownej, czerwonej sukni, z głębokim dekoltem. Swoją stylizacją i urodą przyćmiła wiele gwiazd!

1. Andżelika Chruścińska

Polska projektantka mody na galę Orły 2019 wybrała się w zwiewnej, tiulowej sukni w bardzo kobiecym, pudrowym kolorze. Jest to bez wątpienia TOP 1 ze wszystkich stylizacji, jakie mogliśmy zobaczyć na rozdaniu statuetek. Wygląda po prostu urzekająco.

 

Anna Stachowicz

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ