Sunday, July 14, 2024
Home / POLECAMY  / Orgazm sutkowy – czym jest i jak go osiągnąć?

Orgazm sutkowy – czym jest i jak go osiągnąć?

Chciałabyś przeżyć niezapomniane chwile rozkoszy? Sprawdź, czy to w ogóle możliwe!

blondynka trzymająca się za piersi w ekstazie

Kobiety opisują orgazm sutkowy jako eksplozję rozkoszy – wstrząs erotycznej energii rozchodzi się od piersi i rozlewa się po całym ciele. Tak, całym / fot. AdobeStock

Orgazm sutkowy to Święty Graal w dziedzinie erotyki – w końcu wielu poszukiwaczy cielesnych doznań, zadaje sobie pytanie, o to czy w ogóle istnieje. Wszyscy o nim słyszeli, niewielu doznało:

Uwielbiam być pieszczona po piersiach. A czy orgazm miałam trudno powiedzieć, ale myślę, że byłam blisko. Im bardziej byłam podniecona, tym bardziej nie mogłam swobodnie oddychać i miałam wrażenie unoszenia się coraz wyżej, wszystkie mięśnie mi sztywniały. No i odczuwałam fajne wibracje tam na dole

– opisuje swoje wrażenia z orgazmu sutkowego użytkowniczka popularnego forum.

Orgazm sutkowy – co to jest i na czym polega?

Wielu mężczyzn zastanawia się, na czym polega orgazm sutkowy i to, czy są w stanie zafundować go swojej partnerce. Orgazm sutkowy to nie mit. Można go wywołać poprzez drażnienie brodawek sutkowych i piersi, gdzie znajduje się wiele zakończeń nerwowych, Według Raportu o Seksualności Polaków profesora Lwa-Starowicza (2002, Pfizer) tylko 27 proc. kobiet przeżywa orgazm w trakcie pieszczot piersi. Dla porównania – 87 proc. szczytuje w trakcie stosunku pochwowego, a 69 proc. dzięki pobudzeniu łechtaczki.
Kobiety opisują orgazm sutkowy jako eksplozję rozkoszy – wstrząs erotycznej energii rozchodzi się od piersi i rozlewa się po całym ciele. Tak, całym.
Sprawa nie dotyczy wyłącznie biustów. Mnóstwo mężczyzn obdarzonych jest bardzo wrażliwymi sutkami, które są bardzo wdzięcznym i podatnym przedmiotem pieszczot. Z reguły jednak, orgazm sutkowy u mężczyzn jest zjawiskiem dużo rzadszym niż u kobiet.
Chociaż z pewnością wymaga większej uwagi i cierpliwości, to warto poświęcić mu trochę czasu. Jeśli już wiesz, co to jest orgazm sutkowy, czas przejść do zajęć praktycznych.

Jak osiągnąć orgazm sutkowy – czy można go osiągnąć samemu?

Orgazm może być wywołany poprzez stymulację fizyczną i psychiczną. Na mapie kobiecego ciała pełno jest stref erogennych, a orgazm sutkowy nie jest wyłącznym sposobem na rozkosz. Wiele kobiet nie lubi dotyku w obszarze piersi, a zbytnia natarczywość wywołuje irytację, a nie podniecenie. Zanim przystąpicie do dzieła, upewnij się, że kochanka jest gotowa na tego typu pieszczoty, lubi je i chce spróbować. Największe szanse na to, jak doprowadzić do orgazmu sutkowego, będzie miał wybór odpowiedniego momentu – mowa o laktacji i okresie przed menstruacją. W obu przypadkach chodzi o hormony. Wiele kobiet przeżywa swój pierwszy sutkowy orgazm nie w trakcie seksu, a właśnie podczas karmienia piersią, kiedy na nich pojawiają się szlaki nerwowe, które wcześniej były uśpione. W przypadku drugiej sytuacji chodzi o wrażliwość biustu. Tuż przed miesiączką piersi stają się bardziej podatne na dotyk (ale uwaga, często też stają się tkliwe), dzięki temu pieszczoty mogą być bardziej satysfakcjonujące. Droga do orgazmu sutkowego może być długa, ale z pewnością też pełna zabaw erotycznych. Aby dołączyć do grona 27 proc. kobiet, którym się to udaje wystarczy… zmienić myślenie. Nie traktuj jakiegokolwiek orgazmu jako celu samego w sobie. Seryjną morderczynią seksu jest presja.

Przeczytaj koniecznie: Zabójcy seksu

Orgazm sutkowy można osiągnąć zarówno solo jak i w duecie. Jak zrobić sobie orgazm sutkowy? Umów się sama ze sobą na intymną randkę, wspomóż się zwinnymi palcami i/lub wibratorem. Dotykaj się wszędzie i tak jak lubisz. Jeśli jesteś troskliwym i oddanym kochankiem to przede wszystkim zadbaj o atmosferę, uzbrój się w cierpliwość i delikatność. Zaproś partnerkę do sypialni lub kąpieli i zafunduj jej orgazm sutkowy. Jak go zrobić?

Wyobraź sobie po prostu, że twój/twoja partner.ka ma zamiast sutków po łechtaczce i zaserwuj mu/jej porządny cunnilingus. Delikatnie, muskając czubkiem języka… Na zmianę mocniej i szybciej, a potem delikatniej… W grę wchodzi nawet podgryzanie. Daj z siebie wszystko! 

– radzi Jüne Plã w książce „Klub rozkoszy”.

Sprawdź:
Jak pieścić piersi, aby sprawić kobiecie przyjemność?

3 sposoby na orgazm sutkowy – jak go osiągnąć samemu i z partnerem

  1. Rozbierz się/ją. Powoli guzik po guziku lub stanowczo rozepnij zamek od bluzki. Pozbądź się stanika, unieś ręce za głowę przypatrz się piersiom. Zobacz, jakie są piękne!
  2. Masuj piersi powoli i delikatnie wewnętrzną częścią dłoni, omijając wrażliwe na dotyk sutki. Możesz użyć kostek lodu, piórka, pędzelka lub olejku do masażu. Rada dla partnera: usta (i inne części swojego ciał) zostaw na koniec.
  3. Doprowadź sutki do erekcji. Zwilż je palcami lub językiem. Zataczaj nim koliste ruchy. Rada dla partnera: spróbuj delikatnie pokąsać brodawki nie odrywając wzroku od swojej kochanki. Sciśnij oba sutki palcami i nasłuchuj eksplozji rozkoszy, podziwiaj owoce swojej pracy!

Orgazm sutkowy – jakie to uczucie?

Pieszczoty piersi – często w pakiecie gry wstępnej, ale traktowane są jako przystanek do mety, którą jest wagina. Wiele kobiet, które dzielą się swoimi łóżkowymi wrażeniami w Internecie, mówi, że orgazm sutkowy wydarzył się, kiedy uwaga kochanka była skupiona wyłącznie na biuście.

Miałam orgazm sutkowy. Jakie to uczucie? Nigdy tego nie zapomnę. Z moim pierwszym chłopakiem jechaliśmy kiedyś w nocy autokarem z jakiegoś zagranicznego wypadu. Zaczął się „dobierać” do moich piersi – lizał, całował i dotykał je tak, że cholera miałam jedyny raz w życiu taki orgazm…. Cuuuudowne uczucie. Dodam, że wtedy jeszcze nie mieliśmy stosunków i to był mój pierwszy kontakt z seksem. Potem nigdy się to nie powtórzyło. Faceci po macoszemu traktują piersi, mój mąż niestety też

– zwierzyła się Silla.

O tym, jak odczuwa się orgazm sutkowy piszą też inne kobiety:

  • „Uczucie mocne, ale takie dziwne, jakby czegoś brakowało.”
  • „Czasem pieszczenie sutków sprawia taką rozkosz, że jestem na granicy orgazmu. Jestem przekonana, że jest możliwe w ten sposób dojść. Innym razem pieszczoty sutków doprowadzają mnie do szału i mogłabym walnąć męża za sam dotyk, takie to nieprzyjemne. To chyba zależy od fazy cyklu i hormonów.”
  • „Nie miałam, ale czuję, że mogłabym mieć. Mam mega wrażliwe sutki i uwieeeelbiam ich pieszczoty, nawet takie na granicy bólu. Raz jeden miałam faceta, który potrafił się nimi zająć jak należy. Teraz za bardzo nie mam z kim praktykować.”

Czy kiedykolwiek przeżyłaś orgazm sutkowy? Daj nam o tym znać w komentarzu!

Natasza Rylska

Spróbujesz? Czemu orgazm trwa tak krótko? 5 sposobów, jak osiągnąć, przedłużyć i ulepszyć Wielkie O  

Erotyka, seks, tabu, ciało. Piszę o sprawach, o których inni wolą milczeć.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ