Monday, February 26, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Organique nowy salon w Galerii Kazimierz

Organique nowy salon w Galerii Kazimierz

12 czerwca odbyło się uroczyste otwarcie salonu Organique w Galerii Kazimierz.

Otwarcie salonu Organique w Galerii Kazimierz

Otwarcie salonu Organique w Galerii Kazimierz / fot. materiał prasowy

12 czerwca odbyło się uroczyste otwarcie salonu Organique w Galerii Kazimierz. Przy owocowym poczęstunku i lampce szampana, można było sprawdzić zbawcze działanie poszczególnych kosmetyków.Do każdych zakupów dodawane były aromatyczne upominki. Po oficjalnej cześć zaproszenie goście przenieśli się na after party do Novej Resto Bar na krakowskim Kazimierzu.

Otwarcie salonu Organique w Galerii Kazimierz

Otwarcie salonu Organique w Galerii Kazimierz / fot. materiał prasowy

Od ponad 10 lat produkuje naturalne, zdrowe i przyjazne środowisku kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy. Firma powstała 1 czerwca 2000 roku  jako jednoosobowa manufaktura. Tomasz Czarski pomysłodawca, właściciel i prezes Organique początkowo sam wytwarzał mydła glicerynowe, spełniając marzenia o kosmetykach robionych ręcznie z wysokiej jakości surowców, zdecydowanie różniących się od tych istniejących na rynku. Razem z gronem „fascynatów” wprowadził i wypromował na polskim rynku sklepy typu „mydlarnie”. Jakość produktów została potwierdzona przyznaniem nagrody Doskonałość Roku 2003 przez Twój Styl, wówczas najbardziej prestiżowej nagrody na rynku detalicznym.

Otwarcie salonu Organique w Galerii Kazimierz

Otwarcie salonu Organique w Galerii Kazimierz / fot. materiał prasowy

Od 2004 roku firma zaczęła sprzedaż za granicę – początkowo do Norwegii i Niemiec, dzisiaj kosmetyki Organique znane są również w Grecji, Rumunii, Rosji, Szwecji, Ukrainie, Białorusi, na Węgrzech i we Włoszech. W 2005 weszła na rynek pierwsza linia kosmetyków do ciała. Do sprzedaży zostały wprowadzone również olejki eteryczne i akcesoria z ceramiki, szkła, drewna. W  marcu 2009 roku Organique zaczyna sprzedaż do salonów SPA. Powstają pierwsze serie kosmetyków profesjonalnych i ich odpowiedniki detaliczne. Klienci doceniają nową jakość – w 2009 roku Organique otrzymuje nagrodę Prefect Line od Business Spa Magazine, a  w marcu 2010  i 2011 Beauty Premium od magazynu Beauty Forum. W maju 2011 Fundacja Viva! Oznacza swoim logo – zieloną literą „V” – produkty dla wegetarian i wegan, wytworzone w sposób przyjazny dla środowiska, oraz nietestowane na zwierzętach. Pierwsze certyfikaty przyznaje siedmiu firmom. Wśród oznaczonych produktów znalazły się mydła Aleppo i Savon Noir oraz glinka Ghassoul firmy Organique.

Obecnie kosmetyki Organique można spotkać w najlepszych SPA, w sieci sklepów franczyzowych i mydlarniach, zarówno w Polsce jak i zagranicą.

 Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ