Saturday, May 25, 2024
Home / Rozwój  / Biznes  / Orange na kartę – dla kogo to dobra oferta?

Orange na kartę – dla kogo to dobra oferta?

Sprawdź, która taryfa najlepiej sprosta Twoim oczekiwaniom

kobieta przy stoliku ogląda telefon

Idealna dla Ciebie i Twoich bliskich może być zatem oferta Orange YES na kartę / fot. Pexels

Oferta Orange na kartę jest tak bogata i różnorodna, że każdy znajdzie taryfę idealną dla siebie. Bez względu na to, czy telefon służy Ci przede wszystkim do rozmów czy do wysyłania setek SMS-ów, z Orange na kartę zawsze zyskujesz. Sprawdź, która taryfa najlepiej sprosta Twoim oczekiwaniom!

Orange FREE na kartę – taryfa pełna gigabajtów

Oglądanie filmów, seriali i streamów, słuchanie podcastów oraz muzyki, granie w gry online czy regularne odświeżanie social mediów to Twój sposób na zabicie nudy? W takim razie może Cię zainteresować Orange FREE. To taryfa Orange na kartę, w której po każdym doładowaniu dostajesz darmowe gigabajty – bez względu na to, jak wiele razy w danym miesiącu (a nawet dniu!) zasilisz swoje konto komórkowe. O tym, ile GB wpadnie na Twoje konto, decyduje nominał doładowania; jednorazowo możesz dostać nawet 100 GB, ważne przez ponad 300 dni! Nie ma przy tym żadnego miesięcznego limitu – jeśli często zasilasz swoje konto, to możesz uzbierać nawet kilkaset darmowych gigabajtów.

Orange YES na kartę – powiedz TAK ofercie dla całej rodziny

Szukasz oferty Orange na kartę, która będzie idealna dla całej Twojej rodziny czy np. współlokatorów? To rzeczywiście wygodne rozwiązanie, bo wystarczy, że jedna osoba będzie pamiętać krótkie kody do sprawdzania usług (np. aktualnego stanu konta czy aktywnych pakietów), a wszelkie wątpliwości dotyczące nowych promocji można rozwiewać na jednej stronie internetowej lub infolinii.
Idealna dla Ciebie i Twoich bliskich może być zatem oferta Orange YES na kartę. Umożliwia ona uruchomienie bezpłatnej usługi, w której masz do wyboru nielimitowane rozmowy albo SMS-y do wszystkich w Orange. Ale to nie koniec korzyści – w tej taryfie Orange na kartę masz również możliwość wykupienia rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci za 30 zł miesięcznie.

Oferta Orange Zawsze bez limitu dla tych, którzy chcą łączyć się ze wszystkimi

Jeżeli nie chcesz się zastanawiać, w jakiej sieci ma numer każdy z Twoich znajomych, a do tego aktywnie korzystasz z internetu na swoim smartfonie lub tablecie, to oferta Orange na kartę Zawsze bez limitu może być dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Bez względu na to, za jaką kwotę doładowujesz swoje konto komórkowe, będziesz mógł rozmawiać, SMS-ować i MMS-ować z osobami z każdej sieci. I to bez płacenia za pakiet! Na dodatek po każdym zasileniu konta dostajesz darmowe gigabajty.
Od nominału doładowania zależy to, jak długo będzie aktywna usługa Zawsze bez limitu – liczba złotówek równa się liczbie dni (np.: 25 zł to 25 nielimitowanych rozmów i wiadomości). Wartość doładowania wpływa także na to, ile gigabajtów wpadnie na Twoje konto – jednorazowo możesz dostać nawet 100 GB!

Pamiętaj też, że w każdej taryfie Orange na kartę możesz dostać dodatkowe darmowe 10 GB po każdym doładowaniu – wystarczy, że zasilisz swoje konto przez stronę doladowania.orange.pl albo aplikację Mój Orange.

źródło: Artykuł sponsorowany
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ