Friday, April 16, 2021
Home / Moda  / Design  / Opus-M – podaruj sobie prezent

Opus-M – podaruj sobie prezent

Tak jak każda z nas jest wyjątkowa, tak każde wnętrze mieszkania lub domu może mieć niepowtarzalny klimat. Meble z Opus-M zagwarantują unikatowy efekt.

Tak jak każda z nas jest wyjątkowa, tak każde wnętrze mieszkania lub domu może mieć niepowtarzalny klimat. Meble z Opus-M zagwarantują unikatowy efekt.

Poczuj się wyjątkowo i podaruj sobie prezent.

Zdjęcie 1 z 5

fot. Opus-M

 

Nowoczesność obecnie kojarzy się z surową formą, może to jednak przełamać ciepła kolorystyka mebli z zastosowaniem miękkich i wzorzystych tkanin. Aby móc dobrze zestawić kolory trzeba wiedzieć jak one mogą wpływać na nasze samopoczucie. Ważne jest to, żeby nasze mieszkanie lub dom był oazą spokoju, relaksu i inspiracji.

Zacznijmy od salonu, gdzie głównie toczy się nasze życie rodzinne i towarzyskie, w tym miejscu jest czas na relaks, spokój oraz błogie lenistwo. Dobierając meble i dodatki  mamy duże pole manewru w kolorystyce zieleni, błękitu oraz fioletu. Kolor zielony działa odprężająco, wywołując uczucie spokoju i bezpieczeństwa. Kolor niebieski polecany jest dla osób, które potrzebują relaksu, ale również pobudza do pracy, dodaje energii i sprzyja intuicji. Fiolet jest dla osób pragnących ciszy i spokoju oraz szukających zrozumienia własnych potrzeb.

Jeśli w naszym mieszkaniu lub domu posiadamy pomieszczenie przeznaczone do pracy, powinno być ono urządzone w kolorach spokojnych, np. w brązie lub beżu. Kolory te pomagają się skoncentrować i wyciszyć co wpływa na lepsze myślenie oraz działanie. Biały kolor tłumi emocje i wycisza. Po ciężkim dniu pracy i stresów dobrze jest ukoić swoje myśli, podjąć refleksje na kolejny dzień i poczuć się dobrze i wygodnie. Takie chwile można spędzić wspólnie z rodziną przy stole. Ważne jest, byśmy dobierały meble i dodatki  współgrające z otoczeniem, naszą naturą i cieszące oko.

Wiemy też, że nic tak nie poprawia humoru kobiecie jak zakupy, więc zapraszamy do zakupów mebli i dodatków aby ten dobry nastrój trwał dłużej.

[Not a valid template]

Po więcej zapraszamy na www.opusmeble.pl oraz OPUS-M Sp. z o.o.
ul. Warszawska 7/U1,  Kraków

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach