Thursday, April 25, 2024
Home / Moda  / Design  / Opus-M – „diabeł tkwi w szczegółach”

Opus-M – „diabeł tkwi w szczegółach”

Nie masz pomysłu jak urządzić nowe wnętrze lub zmienić coś w pomieszczeniu, które wydaje Ci się nudne i bez wyrazu? Meble oraz dodatki, które znajdziesz w ofercie firmy Opus M ożywią Twoje wnętrze i nadadzą

Nie masz pomysłu jak urządzić nowe wnętrze lub zmienić coś w pomieszczeniu, które wydaje Ci się nudne i bez wyrazu? Meble oraz dodatki, które znajdziesz w ofercie firmy Opus-M ożywią Twoje wnętrze i nadadzą mu klasyczny i niepowtarzalny wygląd. 

Poduszka (kolekcja Poduszki i Narzuty)

Zdjęcie 1 z 10

W nazej bogatej ofercie znajdziesz oryginalne poduszki. Obecnie niezwykle modnym motywem są wszelkiego rodzaju napisy i nadruki na nich./fot.Opus-M

Kiedy urządzamy wnętrze lub chcemy je odświeżyć i nadać mu zupełnie inny klimat, często skupiamy się przede wszystkim na kolorze ścian. Oczywiście, kolorystyka jest bardzo ważna, bo może ona wpływać relaksacyjnie lub mobilizująco na nasze samopoczucie i całkowicie odmienić stare wnętrze. Nic tak jednak nie dopełnia harmonijnego wnętrza jak kolorowy mebel, oryginalna lampa czy poduszka.

[Not a valid template]

Niewielkim kosztem możemy zmienić charakter i klimat wnętrza wstawiając kilka produktów w zależności od naszych upodobań i charakteru.

Przedstawiamy kilka propozycji, które naszym zdaniem mogą pozytywnie odmienić wystrój każdego mieszkania lub domu.

Wszystkie przedmioty z galerii i dużo innych inspiracji do Twoich wnętrz znajdziesz na stronie www.opusmeble.pl

OPUS-M Sp. z o.o. ul. Warszawska 7/U1,Kraków; tel. +48 12 628 55 00

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ