Sunday, June 16, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Optima: Pokaż nam swoją definicję zaradności i wygraj!

Optima: Pokaż nam swoją definicję zaradności i wygraj!

Nowoczesna kobieta, to kobieta zaradna. Jeśli należysz do tego (coraz liczniejszego) grona, to weź udział w konkursie i zainspiruj innych!

optima zaradność kobieta

Bądź zaradna! / fot. materiały prasowe

Wydaje Ci się, że jesteś zaradna i chciałabyś podzielić się tym z innymi kobietami? Być może Twoja definicja zaradności spodoba się komuś na tyle mocno, że jednocześnie stanie się ważną inspiracją i motywacją do zmiany! Firma Optima docenia zaradność i dlatego rusza z wyjątkową promocją „Moja zaradność” kierowaną do kobiet takich jak Ty.

optima zaradność kobieta

Bądź zaradna! / fot. materiały prasowe

Zadaj sobie pytanie, czym dla Ciebie jest zaradność, stwórz własną definicję i przywołaj wspomnienia, kiedy rzeczywiście pomyślałaś o sobie, że jesteś zaradna oraz kreatywna, a każdy problem to dla Ciebie wyzwanie – nie problem.

By pomóc Ci w tym procesie, przygotowaliśmy kilka definicji zaradności, które warto zapamiętać:

Zaradność to sztuka spełniania marzeń – nie odkładaj marzeń na „kiedyś”, „nigdy” lub ”za sto lat”. Szukaj motywacji, najlepszych rozwiązań i krok po kroku idź śmiało do celu. Jeśli chciałabyś udać się na półroczną wycieczkę dookoła świata, a teraz nie masz na to czasu ani funduszy, zacznij od niskobudżetowej wycieczki… dookoła swojego kraju, a 24 miesiące zamień na 24 dni. Metodą małych kroków, oszczędzając i nie rezygnując z aktywności, możesz zbliżać się do swoich marzeń i je spełnić.

Zaradność to umiejętność tworzenia planów i ich realizacja – planowanie każdego dnia lub tygodnia daje Ci gwarancję, że wszystko masz pod kontrolą i uda Ci się zrealizować poczynione założenia. Planowanie i odznaczanie kolejnych wykonanych zadań działa motywująco i zachęca do dalszej pracy. Posiadając szczegółowy plan dnia, możesz każdą godzinę wykorzystać najlepiej, jak się da. Przy okazji znajdziesz czas dla siebie, na spotkania ze znajomymi, relaks, sport oraz hobby.

Zaradność to głowa pełna pomysłów – kreatywność pomaga – to prawda stara jak świat. Dlaczego głowa pełna pomysłów świadczy o zaradności? Wyjdziesz obronną ręką z każdej sytuacji, poradzisz sobie zawsze i wszędzie. Jeśli marzysz o zmianie wystroju wnętrza, część prac możesz wykonać sama. Jeśli chcesz wybrać się na oryginalną wycieczkę, znajdziesz miejsca, w których było niewiele osób. Grunt to pomysł na życie, na rok, miesiąc i każdy dzień!

Zaradność to tworzenie domu, w którym wszyscy czują się bezpiecznie – praca, domowe obowiązki, pasja i czas na wszystko. Umiejętność planowania każdego dnia, wypełniania go po brzegi aktywnościami i obowiązkami, a co więcej znalezienie czasu na przyjemności, to wyjątkowo trudna umiejętność.

Zaradność to umiejętność zarządzania domowym budżetem – planowanie zakupów, świadome oszczędzanie, szukanie najlepszych zakupowych rozwiązań i okazji – w tym kobiety nie mają sobie równych. W natłoku mało oryginalnych produktów potrafią znaleźć perełkę za pół ceny, oszczędzać tam, gdzie wydaje się to niemożliwe, a przy okazji zadbać o wszystko z największą starannością.

Zaradność to siła, której możesz się nauczyć – zaradność należy pielęgnować, a do kolekcji dobrych nawyków dodawać kolejne. Zaradności można się bowiem nauczyć dzięki konsekwencji, wyzwaniom i pewności swoich możliwości. Pamiętaj, że ten, kto jest zaradny, żyje pełniej, szczęśliwie i bardziej kolorowo!

konkurs optima

Weź udział w konkursie! / fot. materiały prasowe

A jaka jest Twoja definicja zaradności? Firma Optima przygotowała wyjątkową promocję dla swoich klientów. Wystarczy, że podzielisz się tutaj, w formie zdjęcia lub krótkiej historii, swoją definicją zaradności. Do wygrania cztery nagrody główne, każda w wysokości 10 tysięcy złotych, oraz 50 nagród rzeczowych: e-booki, ekspresy do kawy, torebki i roboty kuchenne. Promocja trwa do 11 września, a szczegóły możesz znaleźć na www.zaradne.pl.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ