Friday, July 12, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Opinie na temat toalet myjących. Czy warto kupić inteligentną toaletę?

Opinie na temat toalet myjących. Czy warto kupić inteligentną toaletę?

Niewątpliwie toaletę myjącą wciąż można uznać za nowość na naszym rynku. Jest to innowacja zdobywająca dopiero zwolenników. Wiele osób zdecydowało się już na zakup tego urządzenia, jednak jeszcze więcej jest takich, którzy jeszcze się wahają.

Toalety myjące

Nowoczesne toalety/ fot. materiały prasowe

Niewątpliwie toaletę myjącą wciąż można uznać za nowość na naszym rynku. Jest to innowacja zdobywająca dopiero zwolenników. Wiele osób zdecydowało się już na zakup tego urządzenia, jednak jeszcze więcej jest takich, którzy jeszcze się wahają. Zastanawiają się, czy urządzenie to jest im potrzebne oraz jakie opinie na ich temat mają użytkownicy. Czy inteligentna toaleta z funkcją mycia efektywnie pełni swoje funkcje? Dlaczego w wielu krajach na świecie cieszy się ogromną popularnością?

 

Toaleta myjąca – opinie na temat przydatności

Nabywcy toalet inteligentnych to zwykle ludzie świadomi tego, jak potrzebne są tego typu rozwiązania. Tym samym, jeśli w wyszukiwarce wpiszemy hasło toaleta myjąca opinie dotyczące przydatności urządzenia, na które natrafimy będą głównie pozytywne. Użytkownicy podkreślają, że urządzenia tego rodzaju znacząco ułatwiają dbanie o higienę intymną. Dzięki nim jest to szybsze i wygodniejsze.

Opinie użytkowników bez wątpienia są bardzo cenne. Niemniej jednak w przypadku toalet myjących wystarczą fakty. Przyjrzyjmy się bliżej konstrukcji i działaniu urządzeń sanitarnych tego rodzaju, aby zrozumieć, dlaczego warto z nich korzystać.

Co oferuje toaleta myjąca?

Na rynku dostępne są różnorodne urządzenia określane jako toalety myjące czy też toalety inteligentne. Nie każde z nich jest urządzeniem funkcjonalnym i rzeczywiście przydatnym. Warto zrobić solidne rozeznanie przed zakupem konkretnej toalety.

Naszym zdaniem godne polecenia są między innymi toalety Roca z technologią In-Wash. Są to zintegrowane toalety myjące. Nowoczesne miski In-Wash zostały wyposażone w dysze myjące z możliwością regulacji ich położenia. Użytkownik ma pełną kontrolę nad pracą dysz oraz całego systemu. Może on regulować ciśnienie wody, jak również jej temperaturę. Warto również wspomnieć, że toalety In-Wash posiadają nie tylko funkcję mycia, ale również suszenia.

Nowoczesna łazienka

Toalety Roca/ fot. materiały prasowe

 

Alternatywą dla innowacyjnej technologii In-Wash jest równie błyskotliwe rozwiązanie w postaci deski myjącej MultiClean. Funkcjonalność deski jest zbliżona do funkcjonalności toalety myjącej In-Wash. Jednak w tym przypadku cała instalacja zawiera się w niezależnej desce sedesowej. Montuje się ją na tradycyjnej misce WC.

Skuteczność toalety myjącej

Dobre toalety myjące wykazują się dużą skutecznością, jeśli chodzi o zapewnianie higieny użytkownikom. Warto zauważyć, że wiele toalet wspiera troskę o higienę na co najmniej dwa sposoby. Pierwszy z nich to oczywiście inteligentna instalacja z funkcją mycia. Jednak dzisiejsze nowoczesne toalety myjące często są również konstruowane z myślą o ułatwieniu zachowania czystości urządzenia. Mowa tutaj o miskach bezkołnierzowych z technologią Rimless, w którą wyposażona jest np. wymieniana miska In-wash. Prawdziwie innowacyjne inteligentne toalety nie posiadają już dzisiaj kołnierzy, będących do niedawna niezbędnym elementem konstrukcyjnym każdej klasycznej toalety. Brak kołnierza oznacza również brak zaostrzonych krawędzi czy jakichkolwiek zakamarków, w których mogłyby się gromadzić zanieczyszczenia lub kamień. Wystarczy moment, aby doczyścić miskę bezkołnierzową. Pomocna jest w tym również specjalna dysza obecna w toaletach Rimless. Za jej sprawą po uruchomieniu spłuczki opłukiwana jest cała miska. W przypadku tradycyjnych toalet zwykle górne części miski zostają pomijane.

 

źródło: materiały Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ