Monday, April 22, 2024
Home / Kuchnia  / OPI, ONA I ON – PODWÓJNA PRZYJEMNOŚĆ

OPI, ONA I ON – PODWÓJNA PRZYJEMNOŚĆ

Salon The Pedicure Spa by OPI proponuje manicure i pedicure dla par.

The Pedicure Spa by OPI

The Pedicure Spa by OPI

Kto powiedział, że zabiegi upiększające zarezerwowane są wyłącznie dla kobiet? Mężczyźni także mogą czerpać z nich przyjemność! A może wykorzystać zbliżający się dzień Świętego Walentego by spędzić go z w nietypowym klimacie i wspólnie zadbać o swój wizerunek? Salon The Pedicure Spa by OPI proponuje manicure i pedicure dla par.

The Pedicure Spa by OPI

The Pedicure Spa by OPI

Wspólne zabiegi manicure i pedicure to doskonała forma relaksu w wyjątkowej atmosferze. Siedząc obok siebie w wygodnych fotelach do pedicure z funkcją masażu pleców oraz hydromasażu stóp zakochani mają okazję poczuć się blisko i zadbać o swoje stopy, które zimą narażone są na odparzenia, odciski czy po prostu przesuszenie.
Oprócz tradycyjnego manicure i  pedicure dla Pań i Panów wybrać można szereg rytuałów:

Kawa czy Herbata to zabieg składający się z kawowego lub herbacianego zestawu peeling oraz balsamu do masażu. Kawa doda energii, a wyciągi z białej i zielonej herbaty przywrócą równowagę i spokój.

Cytrusowa lemoniada to zabieg na dłonie i stopy z wykorzystaniem produktów o zapachu kokosa i limetki

Coffee Spa: poczujesz moc energetyzującej kofeiny. Po zabiegu skóra będzie gładka, nawilżona i odżywiona.

Ekspresowy Manicure Avocado: klasyczny zabieg dla niej i dla niego, do którego używane są produkty z linii Avoplex, wzbogacone olejkami z avocado, witaminami i kwasami tłuszczowymi. Oprócz tradycyjnej obróbki paznokci na zabieg składają się peeling oraz nałożenie emulsji nawilżającej.

Manicure Spa Fontanna Młodości: coś dla dwojga. Ten luksusowy zabieg na dłonie, przy regularnym stosowaniu sprawi, że dłonie zyskają młody wygląd. Składa się z kąpieli dłoni, peelingu cukrowego, serum rozjaśniającego oraz odżywczego masła do masażu.

Podczas gdy ona będzie wybierała kolor lakieru spośród ponad 200 barw w lakierów OPI, on może skorzystać z Business Manicure, opartego na najnowszych, zachodnich trendach pielęgnacji dłoni, podczas którego po opiłowaniu paznokci na krótko, na ich płytkę nakładana jest wzbogacona o minerały bezbarwna odżywka.

The Pedicure Spa by OPI
Warszawa, ul. Chłodna 48 lok. U4
22 409 30 85
www.pedicure-spa.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ