Sunday, May 26, 2024
Home / Inne  / Nowe produkty  / Uśmiech słońca na policzku

Uśmiech słońca na policzku

Czas na słońce! I choć za oknem pojawia się i znika, słoneczną opalenizną na twarzy możemy się cieszyć także bez jego udziału

Bronzer Make Up For Ever

Bronzer Make Up For Ever

Czas na słońce! I choć za oknem pojawia się i znika, słoneczną opalenizną na twarzy możemy się cieszyć także bez jego udziału. Posłużą nam do tego produkty brązujące! Nauczymy Was dziś krok po kroku, w jaki sposób uzyskać naturalny efekt opalenizny, używając produktów brązujących.

 

Krok1: By uzyskać koloryt lekkiej opalenizny proponujemy użyć podkładów delikatnie brązujących. Mają lżejszą konsystencję, są półtransparentne w odcieniach, dostosowują sie do koloru cery (polecamy FACE AND BODY Make Up for Ever).

Krok2: Następnie, używać będziemy bronzerów w pudrze prasowanym. Ich aplikacja jest bardzo łatwa, pod warunkiem, że użyjecie dużego pędzla z włosia naturalnego. Efekt muśnięcia słońcem gwarantowany!

 

Nasze porady:

1. Nakładanie zawsze bronzera zaczynamy od kości policzkowych (niezależnie od kształtu twarzy) kierując go do wewnątrz twarzy, pozostawiając jednak trójkąt piękności (środek twarzy) nietkniętym. To co pozostanie na pędzlu nanieś delikatnie na czoło, nos, i inne wystające partie twarzy – to stworzy efekt naturalnej opalenizny.

2.  Nie zapomnij o ramionach – na nie również nanieś trochę pudru brązującego.

3.  Opaleniznę możesz podkreślić także dzięki błyszczykom! Nanieście na usta błyszczyk w odcieniu złotych brązów albo złota.

 

Bronzer Make Up For Ever

Brązer Make Up For Ever

Kilka wskazówek:

Aby optycznie zmienić kształt kwadratowej twarzy, nanieście na kąt żuchwy więcej bronzera. W przypadku twarzy w kształcie trójkątnym używajcie bronzera nanosząc go jedynie na brodę i obficie na czoło.

 

Uwaga! Do tego rodzaju makijaży najlepsze są bronzery o konsystencji półtransparentej. Nie tworzą efektu pudru, a jedynie delikatnie nadają jej koloru (polecamy SHINE ON Make Up For Ever).

Katarzyna Zielińska – MAKE UP FOR EVER

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ