Saturday, June 22, 2024
Home / Inne  / ON LiNE Harmony – Twój własny skrawek raju

ON LiNE Harmony – Twój własny skrawek raju

Jeśli nie masz ani czasu, ani pieniędzy, by wyjechać do ciepłych krajów, możesz stworzyć własny skrawek raju, swoją namiastkę gorących, południowych wysp. Pomogą Ci w tym sole pieniące ON LiNE Harmony – dzięki nim urządzisz

Sól do kąpieli pieniąca - awokado

Sól do kąpieli pieniąca - awokado / fot. materiał prasowy

Całodzienna, męcząca opieka nad dzieckiem? Stresujące zajęcia na uczelni? Długie, pełne obowiązków godziny w pracy? Każdego dnia stawiasz czoła masie wyzwań. Zasługujesz na to, by otrzymać nagrodę… Jeśli nie masz ani czasu, ani pieniędzy, by wyjechać do ciepłych krajów, możesz stworzyć własny skrawek raju, swoją namiastkę gorących, południowych wysp. Pomogą Ci w tym sole pieniące ON LiNE Harmony – dzięki nim urządzisz w łazience domowe SPA!

Sól do kąpieli pieniąca - oliwka

Sól do kąpieli pieniąca – oliwka / fot. materiał prasowy

Wiele kobiet rezygnuje z soli do kąpieli na rzecz płynów, bo tylko z tych drugich powstaje piana. Sole pieniące ON LiNE Harmony są rozwiązaniem tego problemu: wsypane pod strumień wody, pienią się równie dobrze, jak płyn, otulając Cię białym, lekkim puchem. Czy to jeszcze Twoja łazienka, czy już jesteś z głową w chmurach?

Sole ON LiNE Harmony to także dobroczynne składniki. Na pewno znacie krajobraz toskańskich czy prowansalskich oliwkowych sadów, zachwycających soczystą zielenią. Z oliwek powstaje oliwa, która ma zastosowanie nie tylko w kuchni, ale i… w łazience. Zawarte w oliwie witaminy A, C i E mają dobroczynny wpływ na Twoją skórę, nawilżają ją i opóźniają procesy starzenia się. Dojrzewające w tropikalnych klimatach Ameryki awokado zawiera nienasycone tłuszcze, zbawienne dla zdrowia. Ekstrakt z tego owocu wykorzystaliśmy w naszej soli, dzięki czemu Twoja delikatna, podrażniona skóra zregeneruje się i stanie się bardziej gładka. Urzekająca fioletem i słodyczą figa może przynieść Ci nie tylko doznania kulinarne, ale i cielesne. Ekstrakt z figi, dodany do naszej soli, nada Twojej skórze jedwabistą gładkość i nawilży naskórek. A z Maroka, gorącej, afrykańskiej krainy, pochodzi olej arganowy. Jego zapach jest rozgrzewający, a Twoją skórę uczyni bardziej jędrną i nada jej blasku.

Sole ON LiNE Harmony są przydatne nawet, jeśli nie masz w swoim domu wanny. Kobiety uwielbiają chodzić na szpilkach, ale cierpią na tym ich stopy. Antidotum na ból jest miska z gorącą wodą, z dodatkiem soli pieniącej: jej drobinki zadziałają jak peeling, usuwając zniszczony naskórek, pozwalając Twoim nogom się odprężyć.

Sól do kąpieli pieniąca - awokado

Sól do kąpieli pieniąca – awokado / fot. materiał prasowy

Intensywne zapachy i żywe kolory soli ON LiNE Harmony sprawiają, że możesz je stosować nie tylko do pielęgnacji, ale również jako element dekoracyjny w mieszkaniu. Przeźroczysty, szklany wazon wypełniony mieszanką żółtej i fioletowej soli będzie piękną ozdobą Twojego stołu. A sól arganowa ma kolor ziemi, więc możesz wsypać ją do dzbanka i umieścić w niej sztuczne kwiaty, tworząc namiastkę lata zimą.

Eteryczna piana, delikatnie otulająca Twoją skórę. Aromatyczny zapach, utrzymujący się na Twoim ciele jeszcze długo po wyjściu z wanny. Drobinki soli, peelingujące Twój zniszczony naskórek. Relaks, który sprawi, że mentalnie przeniesiesz się z ciasnej łazienki na rozległe plaże Zanzibaru… – to wszystko możliwe dzięki solom pieniącym ON LiNE Harmony!

Sole pieniące ON LiNE Harmony

• Sól do kąpieli z ekstraktem z figi

• Sól do kąpieli ubogacona w bio olejek arganowy

• Sól do kąpieli z ekstraktem z oliwy w oliwek

• Sól do kąpieli z ekstraktem z awokado

Pojemność: 750 g

Więcej na stronie internetowej forte-sweden.com

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ