Monday, July 22, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Katarzyna Olubińska: „Bóg w wielkim mieście”

Katarzyna Olubińska: „Bóg w wielkim mieście”

Dziennikarka TVN-u rozmawia o Bogu z celebrytami

„Bóg w wielkim mieście” K. Olubińska / fot. materiały prasowe wyd. WAM

Katarzyna Olubińska / fot. materiały prasowe

Katarzyna Olubińska / fot. materiały prasowe

„Bóg w wielkim mieście” to pisarski debiut Katarzyny Olubińskiej – dziennikarki programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN”. 15 wywiadów z osobami z pierwszych stron gazet, plus osobista i bardzo szczera historia nawrócenia się autorki tworzą, jak czytamy w zapowiedzi: „zmysłową opowieść o Duchu z wielkim miastem w tle”. Chociaż zestawienie: TVN-Bóg-celebryci u wielu z nas może wywołać dysonans poznawczy, to niech pierwszy rzuci kamień, u kogo w momencie czytania opisu pojawiła się obojętność.
Pisarka rozmawia m.in. z Krzysztofem Skórzyńskim, Anną Kalczyńską, Wojciechem Modestem Amaro, Izą Miko, Sebastianem Fabijańskim, Marcinem Gortatem, Krystianem Wieczorkiem. Olubińska pyta swoich rozmówców o miłość, szczęście i karierę, dążąc do odpowiedzi na pytanie, czy w wielkich miastach jest miejsce na Boga. Wniosek? Okazuje się, że o „takich rzeczach” można napisać bez patosu i nadęcia.

W książce znajdziecie też wyjątkowe zdjęcia autorstwa zdolnej młodej fotografki o wyjątkowej wrażliwości @tolala_ która przyglądała się wywiadom z gwiazdami zza aparatu ??#bogwwielkimmiescie #ksiazki #ksiazkomania #blogerka #blogerlife #zdjecia #photo #tolala #pasja #marzenia #wydawnictwowam

Post udostępniony przez Bóg w wielkim mieście (@bogwwielkimmiescie)

„Bóg w wielkim mieście” K. Olubińska / fot. materiały prasowe

„Bóg w wielkim mieście” K. Olubińska / fot. materiały prasowe

„Bóg w wielkim mieście” Katarzyna Olubińska, wyd. WAM, premiera: 21 marca 2017 r.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ