Wednesday, April 17, 2024
Home / PARTNER MK  / Olivia Garden Fingerbrush ‒ dobierz szczotkę do typu włosów!

Olivia Garden Fingerbrush ‒ dobierz szczotkę do typu włosów!

Świetny wygląd i zdrowie włosów są tego warte

szczotka do włosów

fot. materiał Partnera

Piękne, zdrowe i zadbane włosy to pragnienie wszystkich kobiet. Dlatego wiele z nas robi wszystko, co możliwe, by maksymalnie pielęgnować swoje pasma. Stosujemy dobre kosmetyki i prowadzimy zabiegi upiększające włosy. Ale czasem zapominamy, że to nie wystarczy. Ponieważ każdego dnia szczotkujemy włosy, to właśnie szczotka do włosów jest istotnym elementem, który wpływa na kondycję włosów. Może też zażegnać lub zwiększyć problem rozdwajających się końcówek włosów oraz łamania i szarpania włosów. Pomożemy Ci więc w odpowiednim doborze szczotki do włosów, abyś mogła cieszyć się pięknem swoich pasm!

 

Szczotka Olivia Garden a rodzaj włosów

Najnowocześniejsze rozwiązania kosmetyczne do pielęgnacji włosów biorą obecnie pod uwagę przy doborze kosmetyków porowatość włosów. Jest to dość istotna kwestia i musimy mieć świadomość, że dotyczy ona również rozczesywania włosów. Obecnie dzielimy włosy na wysokoporowate, średnioporowate i niskoporowate. Włosy o wysokiej porowatości są skłonne do puszenia się i falowania, mają też przez to większą objętość. Zupełnie odwrotnie jest z włosami niskoporowatymi, które są lejące się bardzo gładkie i proste. Włosy średnioporowate plasują się pomiędzy tymi dwoma typami.

 

Warto więc porowatość brać pod uwagę, gdy wybieramy rodzaj szczotki do włosów. Przy wysokiej porowatości włosów koniecznością jest więc wybór szczotki z delikatniejszym włosiem, które nie będzie szarpać i tak już szorstkich pasm, ale je raczej wygładzi. Przy włosach średnio- i niskoporowatych dobrze się sprawdzi włosie naturalne na przykład ze szczeciny dzika. Najważniejsze dla nas jest to, że szczotka Olivia Garden Finger Brush sprawdzi się doskonale w przypadku każdego typu włosów. Możemy też wybrać dla siebie odpowiedni rozmiar. Olivia Garden oferuje nam szczotki w rozmiarach L, M i S.

Zalety szczotek Olivia Garden

Każdy krok, jaki podejmujemy dla pielęgnacji naszych włosów jest bardzo ważny i współdecyduje o całości, czyli o ostatecznym wyglądzie i kondycji naszych włosów. Dlatego równie ważne jak wybór odżywki do włosów jest dobór szczotki do czesania. Tym bardziej, że to akcesorium towarzyszy nam każdego dnia i ma realny wpływ na codzienną pielęgnację i dbanie o kondycję włosów.

 

Doskonale tutaj wpisują się szczotki Olivia Garden. Ogromną ich zaletą jest to, że posiadają one właściwości antystatyczne. Dzięki temu bezpośrednią korzyścią dla włosów jest zapobieganie elektryzowania się oraz przeciwdziałanie puszenia się włosów. Nawet podczas używania ich z suszarką do włosów te negatywne zjawiska są zahamowane. Antystatyczne są zarówno kolce z tworzywa sztucznego zakończone kuleczkami, jak i naturalne włosie z dzika. Doskonale ono się sprawdza do wygładzania również długich i bujnych włosów.

Szczotki Olivia Garden Fingerbrush ‒ wybieramy rozmiar!

Brak objętości, elektryzowanie, puszenie się włosów – te wszystkie negatywne zjawiska odchodzą w zapomnienie, gdy na arenie pojawia się Olivia Garden Fingerbrush. Ponadto te szczotki do włosów zapewniają skórze głowy świetny, delikatny masaż poprawiający ukrwienie i polepszający kondycję cebulek włosów. Fingerbrush doskonale łączy syntetyczne kolce z naturalnym włosiem z dzika.

 

Szczotki te mają również szereg udogodnień. W rączce znajduje się szpikulec, którym możemy robić przedziałek oraz ułatwić proces modelowania czy też układania włosów. Do dyspozycji mamy tutaj trzy rozmiary duży L, średni M oraz mały S. Kształt szczotki jest przewiewny oraz elastyczny, dzięki czemu praca nią jest wygodna, bo dopasowuje się do kształtu głowy. Możesz z nią suszyć włosy i z łatwością utrzymać ją w czystości.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ