Monday, May 27, 2024
Home / Kultura  / Olivia Anna Livki

Olivia Anna Livki

Olivia Anna Livki - gwiazda tegorocznej edycji małopolskiego Festiwalu Kobieca TranssMisja.

OLIVIA ANNA LIVKI

OLIVIA ANNA LIVKI

Olivia Anna Livki – gwiazda tegorocznej edycji małopolskiego Festiwalu Kobieca TranssMisja.

Dla niektórych znana jako jedna z finalistek programu „Must Be The Music” dla innych jako po prostu świetna wokalistka i basistka, która właśnie wydała swoją debiutancką płytę zatytułowaną „The Name Of The Girl Is Olivia Anna Livki”

OLIVIA ANNA LIVKI

OLIVIA ANNA LIVKI

Artystkę ukształtowały takie osobowości jak Aretha Franklin, Kate Bush oraz muzyka gospel.

Wielka indywidualistka. Olivia eksperymentuje z muzyką pop do tego stopnia, że wymyśliła swój własny gatunek muzyczny – globalny Voice’n’Bass.  Artystka jest bardzo wrażliwa na punkcie detali, zakochana w basie i afrykańskich tam-tamach.

Po sześciu latach pracy Livki samodzielnie napisała, zaaranżowała i wyprodukowała własną płytę  zatytułowaną „The Name Of The Girl Is Olivia Anna Livki”, która przedstawia jej ambicje i porażki, fantazje i fobie. Materiał jest zbudowany z bogatych beatów hiphopowych, warstw afrykańskich bębnów, armii głosów i spectorowskich orkiestr.

Olivia Anna Livki wystąpi w Krakowie, w sobotę 19 listopada na Festiwalu Kobieca TranssMisja, w klubie Pod Jaszczurami. Tego samego dnia na scenie pojawią się także inne gwiazdy: Translola, Scrag Fights i Shirley Holmes. Start koncertów – godz. 19.00.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ