Monday, June 24, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / 5 polskich gwiazd, które wyznaczają trendy. „Chodzenie w tym samym” jest OK!

5 polskich gwiazd, które wyznaczają trendy. „Chodzenie w tym samym” jest OK!

Nasze używane ubrania, założone po raz kolejny mogą dostarczyć nam wspomnień

Wyzwanie Olgi Bołądź

Drugie życie ciuchów/fot.materiały prasowe

Olga Bołądź postanowiła założyć swoją sukienkę po raz kolejny, tym samym rzucić wyzwanie innym aktorkom, twierdząc że to kwestia postrzegania i naszego ekologicznego podejścia. Nowe challenge wśród celebrytek, który zainicjowała gwiazda pokazuje, że nie tylko książce można nadać drugie życie

 

Popularny wśród gwiazd pogląd o nie pojawianiu się w miejscach publicznych dwa razy w tej samej kreacji, możemy odesłać do lamusa.

Teraz na czasie, i wręcz w modzie, bo według wymogów epoki i alarmującego stanu naszego środowiska jest  powoływanie do życia naszych ubrań po raz kolejny.

W dobie walki o jakość klimatu i zagrożeń płynących dla naszej planety, warto przejrzeć zawartość naszych szaf i zastanowić się co możemy ubrać ponownie.

Każda z nas ma swoje ulubione kreacje, tym bardziej warto je odświeżyć, być może połączyć w inne konfiguracje i nadal dumnie nosić. Będzie to znakiem czasów i troski o to, co nas otacza.

Apel Olgi Bołądź pochwaliło wiele jej koleżanek z branży; Edyta Górniak, Aleksandra Domańska, Ada Fijał czy Katarzyna Zielińska, poza nimi poproszonych do podjęcia zadania została jeszcze wiele innych gwiazd sceny muzycznej, filmu, czy świata mody.

Nasze używane ubrania, założone po raz kolejny mogą dostarczyć nam wspomnień. Mogą posłużyć też jako ewentualna waga, której być może trzeba się przyjrzeć i zastosować poprawki. Ponowne noszenie tego samego pokaże też, że taka właśnie forma recyklingu jest na bliska i co ważne przekłada się na praktykę.

Dlatego wraz z nadchodzącą zimą zajrzymy do naszych szaf i robiąc porządki, zostawmy to co nada się do ponownego noszenia. Poza tym moda wraca, a nuż będziemy zaraz na topie. 

Olga Bołądź i jej wyzwanie świadczy nie tylko o wyobraźni, ale i odwadze aktorki, powielajmy nasze looki!

Olga Bołądź

Gwiazdy wywołane do boladzchallenge mają zarówno gdzie jak i kiedy ponownie nosić swoje kreacje, bo w kolorowym świecie celebrytów okazji ku temu jest wiele.

Słynąca z swoich kolorowych stylizacji Ada Fijał

Ada Fijał

 

Również Edyta Górniak została poproszona o odpowiedź na taką formę recyklingu

Edyta Górniak

https://www.instagram.com/p/B4A1WQHnt1h/

Aleksandra Domańska też znalazła się doborowym towarzystwie gwiazd mających powielać publicznie swoje kreacje

Aleksandra Domańska

https://www.instagram.com/p/B2j-eZBC1xB/

Katarzyna Zielińska też lubi wyzwania

Katarzyna Zielińska

Edyta Sowa-Filipek
 
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Karolina Połonickia 19 listopada, 2019

    Z konieczności zrobić trend <3

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ