Thursday, May 30, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Czy warto kupić okap do kuchni marki Nortberg?

Czy warto kupić okap do kuchni marki Nortberg?

Nowoczesne okapy to awangarda nowego stylu w kuchni. Jeśli nie jesteś pewna, czy Twój stary okap kuchenny już Ci się nie opatrzył, ten materiał jest właśnie dla Ciebie

okap-nortberg-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Kuchenne okapy to standard w polskich mieszkaniach. Na rynku jest wiele solidnych urządzeń od różnych producentów. Marka Nortberg nie jest wśród nich najbardziej znana, ale docenia ją coraz szersze grono klientów. Ta dynamicznie rozwijająca się firma specjalizuje się w dostarczaniu okapów o nowoczesnym i ekskluzywnym charakterze, i warto ją bliżej poznać

 

Funkcjonalność i nowoczesność

Nortberg kieruje swoje okapy do wymagającego odbiorcy, dla którego duże znaczenie ma zarówno wygląd, jak i wysoka jakość produktu. Urządzenia tej marki mają luksusowy charakter. To oznacza wysoką estetykę, oryginalny design, wysoką funkcjonalność i technologiczne zaawansowanie.

 

Wyróżnikiem okapów do kuchni Nortberg jest wyjątkowo ciche działanie, choć urządzenia te posiadają turbiny o bardzo dużej mocy. Udało się tu jednak połączyć wydajność z komfortem użytkowania. To efekt nie tylko dobrego projektowania, ale i wysokiego standardu wykonania oraz zastosowania solidnych podzespołów i materiałów. Produkty te wykorzystują wysokiej jakości stal nierdzewną, szkło hartowane, farby i elementy wykończenia oraz wyposażenia (np. aluminiowe filtry wielowarstwowe).

 

W okapach do kuchni Nortberg nie montuje się tanich części o niskiej żywotności. Dzięki temu okapy te pozostają niezawodne przez długi czas. Ponadto firma stawia na sprawdzonych europejskich producentów, co jest dodatkową gwarancją jakości podzespołów w okapach marki.

 

Okap wyspowy Nortberg Metropolis Inox

Okap wyspowy Nortberg Metropolis Inox / fot. materiały prasowe

Na okapy Nortberg warto zwrócić uwagę także ze względu na rozwiązania technologiczne, które w nich zaimplementowano. Urządzenia te zapewniają wygodne sterowanie. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z okapem ze sterowaniem dotykowym, sterowaniem przyciskowym czy sterowaniem zdalnym, obsługa jest intuicyjna i komfortowa. W urządzeniach tych znaleźć też można timery, czujniki wymiany filtrów i inne udogodnienia. Dzięki nim Nortberg oznacza wygodę użytkowania i nowoczesny charakter.

 

Dla wielu klientów znaczenie ma także ekologiczne nastawienie Nortberg. Produkty marki powstają z wykorzystaniem energii odnawialnej. Ze względu na wykorzystanie energooszczędnych podzespołów – m.in. lamp SMD LED zamiast halogenów – okapy te nie zużywają wiele energii. Nortberg w większości swoich sprzętów celuje w najwyższe klasy energetyczne.

Wybierz swój okap Nortberg

Nortberg to także wyjątkowo szeroka oferta produktów. Marka posiada w swoim portfolio około 80 modeli, a jeśli liczyć osobno wszelkie warianty rozmiarowe, kolorystyczne i wyposażeniowe, liczba dostępnych opcji wzrasta do 400. Urządzenia te łatwo więc dostosować do większości kuchni. Z tego powodu okapy marki są chętnie wybierane przez architektów i projektantów wnętrz.

 

W katalogu Nortberg znaleźć można wszystkie najbardziej popularne rodzaje okapów do kuchni. Są tu zatem okapy podszafkowe, zarówno teleskopowe, na przykład rodzina Amadis, jak i wkłady do zabudowy, choćby te z rodzin Micra i Lando. Każdy okap podszafkowy na Nortberg.pl ma oczywiście kilka różnych wersji. Przykładowo okapy Lando oprócz modelu podstawowego są dostępne w efektownym wariancie Lando Glass z dolnym panelem ze szkła hartowanego (oba urządzenia mają dwie wersje kolorystyczne – czarną i białą).

 

Okap kominowy Nortberg Merido Black

Okap kominowy Nortberg Merido Black / fot. materiały prasowe

Popularnym wyborem wśród okapów Nortberg są także okapy kominowe. Obok klasycznych modeli przyściennym ze skośnym panelem u podstawy komina, takich jak Nortberg Merido, marka oferuje także bardziej designerskie rozwiązania. Przykładem mogą być okapy z rodziny Ivo z oryginalną, pofalowaną taflą ze szkła hartowanego, okrągłe skośne okapy Nortberg Globo oraz odznaczające się elegancją i futurystycznym sznytem okapy Nortberg Royal. W katalogu marki znajdziemy również okapy rustykalne.

 

Trudno też nie wspomnieć o wyjątkowych okapach ceramicznych Nortberg z rodzin Aztek, Tulip i Ceramic. To okapy wiszące na linkach, które działają jako pochłaniacze. Ich korpusy przypominają lampy, a ich kształt podkreśla efektowne oświetlenie. Szczególnie oszałamiający efekt wizualny zapewnia okap wyspowy Ceramic Swarovski White. Błyszcząca ceramika w połączeniu z blaskiem kryształów Swarovskiego sprawia niesamowite wrażenie. Model ten jest również dostępny w wersji czarnej.

 

Okap wyspowy Ceramic Swarovski White

Okap wyspowy Ceramic Swarovski White / fot. materiały prasowe

Uwagę zwracają także okapy tubowe w szerokiej gamie kolorystycznej – od modeli czarnych, przez te w kolorze złota, miedzi, aż po srebrzysty inox. Gusta klientów szukających oryginalnej estetyki powinny zadowolić modele Nortberg Grandis KR i Starlight. Oba urządzenia są sporych rozmiarów, ale ich designerska bryła zachwyca wyszukaną elegancją. Z kolei wielbicieli bardziej klasycznych okapów wyspowych zainteresować może rodzina Metropolis. To urządzenia w kształcie odwróconej litery T, choć i tu pokuszono się o nieco nowatorskie podejście ze względu na wydłużony panel. Tę i tak już bogatą ofertę marki Nortberg uzupełniają nowoczesne okapy blatowe i sufitowe.

Luksus dla każdego

Marka Nortberg kusi starannym wykonaniem i dobrymi parametrami, ale nie sposób nie podkreślić wyjątkowo nowoczesnego designu produktów sprzedawanych pod tym szyldem. To urządzenia o niezwykle wysokiej estetyce i elegancji, jak zresztą przystał na markę premium. Nortberg zyskał jednak wielu zadowolonych klientów także dzięki fachowemu doradztwu i solidnej obsłudze. Marka stara się dostrzegać potrzeby użytkowników, dostarczając produkty, jakich klient naprawdę potrzebuje. Dba zarazem o szybką dostawę i bezpieczny transport urządzeń. Wszystko to sprawia, że marką Nortberg zdecydowanie warto się zainteresować.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ