Sunday, May 19, 2024
Home / Kultura  / Film  / Oficjalna premiera „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” już za nami. Czego możemy spodziewać się już wkrótce na kinowych ekranach?

Oficjalna premiera „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” już za nami. Czego możemy spodziewać się już wkrótce na kinowych ekranach?

Co zaskoczy nas w kolejnej części kinowego hitu?

mikolaj roznerski

Mikołaj Roznerski na premierze filmu „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” / fot. Dawid Żuchowicz, / agencja Wyborcza.pl

Film „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” cieszył się ogromną popularnością w kinach, telewizji i platformach VOD. Po kilku latach fani komedii doczekali się kolejnej części. Kiedy premiera „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”? Co wydarzy się w kolejnej części komedii?

„8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” wkrótce w kinach

Pierwsza część serii, czyli „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” w reżyserii Kingi Lewińskiej ukazała się w 2016 roku. W kinach obejrzało ją łącznie 1,1 mln widzów, a podczas pierwszej emisji telewizyjnej – 3,2 mln. Film opowiada o grupie mężczyzn, uczęszczającej do jednej z warszawskich siłowni. Wśród nich znalazł się Filip, który marzył o otwarciu swojego baru oraz Jarosław, który szukał miłości swojego życia.

 

Pojawił się też Ricky – piosenkarz, oraz jego producent, Kordian. Tomasz szykował się do ślubu, z kolei Stefan był kierowcą autobusu. Mężczyźni przeżywali różne rozterki, których ciąg dalszy pojawi się na ekranach już 28 stycznia. Kolejna część komedii jest produkcją MTL Maxfilm, dofinansowaną przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. 

„8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” – obsada

Następną część hitu, czyli „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” wyreżyserował Sylwester Jakimow, a za scenariusz odpowiadali Alina PuchałaAdam Musielski i inni. Co dzieje się w życiu bohaterów? W kolejnej odsłonie Ricky (Zbigniew Zamachowski) będzie walczył z twórczym kryzysem, a Jarosław (Piotr Głowacki) z atakami paniki.

 

Filip (Paweł Domagała) będzie szalał na giełdzie, Kordian (Maciej Zakościelny) będzie próbował poskładać złamane serce a Stefan (Leszek Lichota) zapanować nad złością. Tomek (Mikołaj Roznerski) będzie odważnie spełniać marzenia, w końcu jednak wpadnie przez to w kłopoty. Pojawi się też nowa bohaterka, Pestka (Karolina Bruchnicka), która dołączy do Basi(Alicja Bachleda Curuś) i Zosi (Joanna Jarmołowicz). Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Dowiemy się już wkrótce.

 

„8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” – zwiastun filmu

 

 

 

Zobacz także: Alicja Bachleda Curuś i 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

 

Źródło informacji: materiały partnera (NEXT FILM)

Dziennikarka z ambicjami, masą pozytywnej energii i tuzinem pomysłów. Interesuje się modą, psychologią i radiem. Prowadzi media społecznościowe. Otwarta na wszelkie nowości, nie boi się pająków, samotnych podróży ani ciekawych wyzwań.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ